effect

10. Forum Rozwoju Mazowsza to dobra energia dla innowacji i gospodarki!

21 października 2019

Działalność i rozwój ENPROM-u jest ściśle związana z tym regionem.  To tu zyskujemy realne wsparcie, dofinansowania z funduszy unijnych na realizację innowacyjnych projektów, dzięki którym mamy swój wkład w rozwój regionu i zdobywamy rynki europejskie. Nasz udział w 10. Forum Rozwoju Mazowsza to zaprezentowanie naszego postępu w sektorze elektroenergetyki i wskazanie szansy biznesowego partnerstwa firmy, regionu i Unii Europejskiej.

Gości 10. Forum Rozwoju Mazowsza zaprosiliśmy do STREFY POSTĘPU, gdzie zaprezentowaliśmy:

·         jaki postęp poczyniliśmy jako firma,

·         jak działalność ENPROM-u wpływa na rozwój regionu i branży,

·         innowacyjne projekty zrealizowane dzięki wsparciu funduszy unijnych,

·         aktualną wiedzę na temat szansy biznesowego partnerstwa firmy, regionu i UE.

Nasz Prezes, Mariusz Targowski uczestniczył w debacie „Żółwie, gazele, tygrysy, czyli różne ścieżki rozwoju biznesu 15latU” wypowiadając się z perspektywy szefa średniej firmy, w kwestii finansowania i inwestowania w innowacje. Jego komentarz w tej sprawie przeczytacie tu – https://www.linkedin.com/feed/update/urn:li:activity:6590555605956612096.

Dziękujemy organizatorom i gościom, którzy odwiedzili nasze stoisko za spotkanie oraz możliwość wymiany wiedzy i doświadczeń.

     

 

 

Mamy pracę dla fachowców!

28 listopada 2019

Jeśli jesteś Specjalistą ds. HR, Projektantem branży telekomunikacyjnej, a może Asystentem Projektanta koniecznie sprawdź nasze oferty pracy.

Dołącz do naszego zespołu!

08 listopada 2019

Rozwijamy się, zdobywamy zagranicę😊, dlatego poszukujemy specjalistów do naszego zespołu. Zobacz, może wybierzesz się z nami w zawodową podróż.

Enprom na #EuroPOWER2019

06 listopada 2019

Po raz 30. wszyscy kluczowi przedstawiciele branży energetycznej zgromadzili się na najważniejszej konferencji energetycznej – konferencja energetyczna EuroPOwer, aby wspólnie przedyskutować najważniejsze aspekty funkcjonowania i rozwoju. I my tu jesteśmy!