effect

10. Forum Rozwoju Mazowsza to dobra energia dla innowacji i gospodarki!

21 października 2019

Działalność i rozwój ENPROM-u jest ściśle związana z tym regionem.  To tu zyskujemy realne wsparcie, dofinansowania z funduszy unijnych na realizację innowacyjnych projektów, dzięki którym mamy swój wkład w rozwój regionu i zdobywamy rynki europejskie. Nasz udział w 10. Forum Rozwoju Mazowsza to zaprezentowanie naszego postępu w sektorze elektroenergetyki i wskazanie szansy biznesowego partnerstwa firmy, regionu i Unii Europejskiej.

Gości 10. Forum Rozwoju Mazowsza zaprosiliśmy do STREFY POSTĘPU, gdzie zaprezentowaliśmy:

·         jaki postęp poczyniliśmy jako firma,

·         jak działalność ENPROM-u wpływa na rozwój regionu i branży,

·         innowacyjne projekty zrealizowane dzięki wsparciu funduszy unijnych,

·         aktualną wiedzę na temat szansy biznesowego partnerstwa firmy, regionu i UE.

Nasz Prezes, Mariusz Targowski uczestniczył w debacie „Żółwie, gazele, tygrysy, czyli różne ścieżki rozwoju biznesu 15latU” wypowiadając się z perspektywy szefa średniej firmy, w kwestii finansowania i inwestowania w innowacje. Jego komentarz w tej sprawie przeczytacie tu – https://www.linkedin.com/feed/update/urn:li:activity:6590555605956612096.

Dziękujemy organizatorom i gościom, którzy odwiedzili nasze stoisko za spotkanie oraz możliwość wymiany wiedzy i doświadczeń.

     

 

 

Nowy katalog słupów kratowych 110 kV

29 grudnia 2023

Na naszej stronie jest już dostępny nowy katalog zaprojektowanych przez Enprom słupów kratowych 110 kV, który jeszcze lepiej je prezentuje.

Enprom przyśpieszy swój rozwój w Niemczech

04 grudnia 2023

Enprom zawarł umowę inwestycyjną z Funduszem Ekspansji Zagranicznej 2 FIZ AN, zarządzanym przez PFR TFI. W jej ramach Fundusz udzieli spółce zależnej Enpromu finansowania dłużnego o wartości 3,1 mln euro w celu intensyfikacji rozwoju na rynku niemieckim.

Enprom buduje stację w gminie Choczewo – lądową część projektu Baltic Power

10 października 2023

Baltic Power, inwestycja Grupy Orlen i Northland Power, będzie pierwszą morską farmą wiatrową na polskim Bałtyku. Enprom jest jednym z głównych wykonawców tego przedsięwzięcia, kluczowego dla transformacji energetycznej w Polsce.