effect

Niech moc będzie z Wami!

23 grudnia 2019

Wybudujemy 4 tys. km nowoczesnej sieci światłowodowej dla 7 powiatów Mazowsza i Lubelszczyzny

24 stycznia 2020

Na obszarze Mazowsza i Lubelszczyzny ruszyła realizacja trzeciego etapu Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa (POPC) wspierającego budowę sieci światłowodowej w lokalizacjach, gdzie usługi te nie były wcześniej dostępne. Warszawska firma elektroenergetyczna ENPROM działając w konsorcjum z firmą Inplus Energetyka sp. z o.o. wygrała realizację projektu zakładającego doprowadzenie całkowicie bezpłatnie światłowodu zapewniającego najwyższą jakość usług cyfrowych w regionach puławskim i radomskim. Dzięki temu ponad 200 szkół i 76 tysięcy gospodarstw domowych z 47 gmin otrzyma dostęp do szerokopasmowego Internetu o wysokich przepustowościach. Do końca 2021 roku na terenie całego kraju powstanie infrastruktura światłowodowa obejmująca swoim zasięgiem ponad pół miliona gospodarstw domowych i blisko 2 tysiące jednostek oświatowych.

Mamy pracę dla księgowego!

09 stycznia 2020

Jeśli księgi i przepisy podatkowe nie mają dla Ciebie tajemnic, szukasz atrakcyjnej pracy w stolicy, aplikuj! Zobacz, co zyskujesz pracując w naszej drużynie mocy.

Niech moc będzie z Wami!

23 grudnia 2019

W ten szczególny świąteczny czas przesyłamy Wam dobrą energię😊🔥⭐🎄. Niech aura Bożego Narodzenia popłynie do każdego z Was. Z energetyczną siecią duże odległości nam niestraszne😊. Będziemy całą mocą z Wami! Światło płynące prosto z serc niechaj doda siły, ociepli nastroje i wyzwoli prawdziwą magię świąt.