Budujemy odpowiedzialnie

To nasza dewiza. Dbamy o to, aby była realizowana na wszystkich polach naszej działalności, zarówno biznesowej, jak i społecznej.

W branży elektroenergetycznej najważniejszą odpowiedzialnością jest bezpieczeństwo. Jako członek CIGRE, CENELEC oraz PKN przestrzegamy międzynarodowych standardów. Tego samego uczymy innych organizując szkolenia i biorąc udział w konferencjach branżowych. Podczas realizacji naszych inwestycji szczególną uwagę przywiązujemy do relacji ze społecznością lokalną.

effect

Mierzymy wysoko, więc inwestujemy w rozwój. Tworzymy innowacyjne projekty, które zdobywają najważniejsze nagrody w branży, a dzięki temu nasza pozycja biznesowa z roku na rok jest coraz silniejsza i umożliwia nam zdobywanie nowych rynków. Jak dziś mamy na koncie liczne inwestycje zagraniczne, a naszą ambicją jest dalszy rozwój międzynarodowy.

effect

Jako odpowiedzialny pracodawca dbamy o dobrą energię w pracy. Zatrudniamy najlepszych specjalistów, z którymi możemy rozwijać markę Enprom. Wiedząc jak ważne dla firmy jest zbudowanie dobrego zespołu, postanowiliśmy wesprzeć jako inwestor projekt Emplocity, który wykorzystuje nowe technologie, aby skutecznie rekrutować odpowiednich pracowników.

Chcesz dołączyć?

Sprawdź jak działa Emplobot na naszej stronie.

effect

Dzielimy się naszą energią i wspieramy tych, którzy tak jak my mierzą wysoko.

Wierzymy, że w biznesie, podobnie jak w sporcie – wygrywają tylko najlepsi. Dlatego Drużyna Enprom jest w czołówce PlayVolley – Ligi Siatkówki Firm, a wspierana przez nas Enprom BV Team Tokarska/Szczytowicz zajmuje wysokie miejsce w Finałach Mistrzostw Polski Kobiet.

BUDUJEMY ODPOWIEDZIALNIE

ENPROM zbuduje lądową stację 230/400 kV ONS Baltic Power / ENPROM will construct a 230/400 kV ONS Baltic Power onshore substation

Budujemy świat jak należy!