effect

Budujemy zespół – sprawdź kogo poszukujemy

01 kwietnia 2019

ENPROM rozbudowuje swój zespół. Aktualnie poszukujemy Specjalisty ds. uzgodnień formalnoprawnych. Do zadań na tym stanowisku  należy:

 • pozyskiwanie nieruchomości pod istniejące oraz nowe inwestycje liniowe branży energetycznej;
 • badanie stanu formalno-prawnego gruntów;
 • przygotowywanie materiałów niezbędnych do zawarcia stosownych umów, uzgodnień i porozumień we współpracy z architektami, notariuszami, urzędami lokalnymi, sądami itp.;
 • ustanawianie służebności przesyłu na rzecz inwestora;
 • szczegółowe raportowanie statusów prowadzonych negocjacji i ich postępów;
 • planowanie własnej pracy w terenie;

osoba na stanowisku Specjalisty ds. uzgodnień formalnoprawnych będzie odpowiedzialna za prowadzenie negocjacji z właścicielami gruntów (głównie osoby fizyczne) położonych w zakresie oddziaływania urządzeń infrastruktury energetycznej celem zawarcia umowy, porozumienia lub ustanowienia służebności przesyłu.

 • Wymagania:
  doświadczenie w negocjacjach związanych z pozyskiwaniem gruntów (doświadczenie w pozyskiwaniu gruntów dla branży energetycznej, będzie stanowiło dodatkowy atut);
 • minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
 • umiejętności prowadzenia skutecznych negocjacji poparte doświadczeniem;
 • umiejętności samodzielnego działania i organizacji pracy;
 • gotowość do częstych wyjazdów służbowych na terenie całego kraju i elastyczność związane z zadaniowym czasem pracy;
 • wysoka kultura osobista;
 • bardzo dobra znajomość obsługi komputera (Word, Excel);
 • czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

 • pełny etat i stabilne warunki zatrudnienia po okresie próbnym (3 miesiące);
 • bardzo atrakcyjny system premiowy za realizację wytyczonych celów;
 • niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, komputer, telefon).

Zgłoszenia należy kierować na adres: rekrutacja@enprom.pl.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez ENPROM Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Taneczna 18C, 02-829 Warszawa, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Informujemy, że Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ENPROM Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Tanecznej 19C, 02-829 Warszawa. Dane osobowe podawane są przez kandydatów dobrowolnie, niemniej ich pozyskanie jest konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podstawę prawną żądania przekazania danych osobowych stanowi art. 6 ust. 1 lit. a RODO oraz art. 22(1) §1 Kodeksu pracy (Dz.U.2018.917 tj.). Ma Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia danych oraz do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Posiada Pani/Pan prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody wyrażonej przed jej cofnięciem. Oświadczenie o cofnięciu zgody na przetwarzanie danych osobowych wymaga jego złożenia w formie pisemnej na adres Administratora lub elektronicznej na adres mailowy odo@enprom.pl. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie dla potrzeb rekrutacji, nie dłużej jednak niż 6 miesięcy od ich otrzymania. A w przypadku zgody na przetwarzane danych osobowym również na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 1 roku, po czym zostaną trwale usunięte.

 

ENPROM zbuduje lądową stację 230/400 kV ONS Baltic Power / ENPROM will construct a 230/400 kV ONS Baltic Power onshore substation

29 września 2022

Spółka ENPROM podpisała umowę rezerwacyjną na budowę lądowej stacji elektroenergetycznej dla farmy Baltic Power – wspólnego projektu polskiej Grupy ORLEN i kanadyjskiej firmy Northland Power. To trzecia umowa ENPROM ze spółką Baltic Power, a pierwsza zawarta w konsorcjum z General Electric (GE).

Zakończona modernizacja linii 380kV Diemen-Lelystad /Line upgrading 380kV Diemen-Lelystad completed

19 kwietnia 2022

ENPROM zakończył prace związane z dostosowaniem do zwiększenia mocy przesyłowych i wymianą przewodów na linii 380 kV Diemen-Lelystad w Niderlandach. Inwestycja realizowana na zamówienie firmy TenneT, holenderskiego operatora sieci wysokiego napięcia, przyczyni się do modernizacji i zwiększenia przepustowości istniejącego połączenia na odcinku 26 km. Mimo wymagającego położenia linii – równolegle do autostrady A6 i przez rezerwat przyrody – prace liniowe zostały zakończone przed terminem.

ELBUD Katowice i ENPROM z pierwszą wspólną umową dla PSE

12 kwietnia 2022

ELBUD Katowice w konsorcjum z ENPROM podpisał ze spółką Polskie Sieci Elektroenergetyczne (PSE) umowę na modernizację linii 400 kV Żarnowiec-Gdańsk I/Gdańsk Przyjaźń-Gdańsk Błonia.