effect

CIGRE, bo razem lepiej

19 kwietnia 2021

W ramach członkostwa należymy do jednego z komitetów badawczych, a dokładnie do CIGRE SCB2, który zajmuje się liniami napowietrznymi. Do naszych zadań należy uczestniczenie w sympozjach i konferencjach technicznych oraz współtworzenie broszur technicznych, z których korzystają specjaliści – producenci, operatorzy, wykonawcy i projektanci w naszej branży. Jeden z naszych ekspertów, Łukasz Nazimek, Dyrektor ds. Projektów, jest założycielem i liderem grupy roboczej WG B2.82 oraz współautorem publikacji, w których jako case studies pojawiają się nasze realizacje (np. m.in. modernizacja linii 110kV przy użyciu HTLS w broszurze nr 763 czy modernizacja linii 110kV Pątnów – Piotrków Kujawski w broszurze nr 792). Takie działania, jak te podejmowane w ramach CIGRE, nie tylko pozwalają utrzymać wysoki poziom techniczny wszelkich prac, co zwiększa także ich bezpieczeństwo, ale także gwarantują wymianę wiedzy i doświadczeń na wysokim, międzynarodowym poziomie. Dlatego właśnie #razemlepiej.

#TAKtoWIDZĘ – Kamil Pietras

12 maja 2021

Nasza firma jest pełna ludzi niezwykłych. Z okazji jubileuszu kilkoro z nich namówiliśmy na wspomnienia i sięgnięcie myślami w przyszłość. Jesteście ciekawi, jak pamiętają nasze początki? Jakie momenty dla firmy były przełomowe z ich perspektywy? I co nas jeszcze czeka? Poznajcie Kamila Pietrasa – Kierownika Działu Realizacji, Nadzoruje pracę wszystkich kierowników budów i inżynierów w tym Wydziałów Realizacji Linii, Stacji oraz Telekomunikacji. Inżynier z doświadczeniem w branży, kierownik budowy z uprawnieniami. W firmie niemal od początku przy realizacjach, w tym także dużych kontraktów.

Zakończyliśmy budowę podstacji trakcyjnych PT Kostrzyn i PT Podstolice

06 maja 2021

Kolejne inwestycje na krajowej mapie połączeń kolejowych zrealizowane. PKP Energetyka
powierzyło naszej firmie rolę Generalnego Wykonawcy prac budowlano-montażowych związanych z budową dwóch podstacji trakcyjnych – PT Kostrzyn i PT Podstolice.

#TOPofTEN z naszej historii.

06 maja 2021

‘Diamenty Miesięcznika Forbes’ to bardzo prestiżowy ranking polskich firm prywatnych, na którym znajdują się przedsiębiorstwa, które w okresie trzech lat odnotowały największy rozwój. Dla tak młodej firmy jak nasza – a działaliśmy wtedy na rynku zaledwie pięć lat – znalezienie się w nim stanowiło nie tylko oczywiste wyróżnienie i zaszczyt, ale było ogromną motywacją do dalszej pracy.