effect

Dbamy o linie nie tylko na wiosnę

21 marca 2019

ENPROM kompleksowo zajmuje się budowami, przebudowami linii wysokiego oraz najwyższego napięcia. Naszej firmie można zlecić budowę, a także modernizację linii napowietrznych i kablowych  o wysokich napięciach – od 110kV przez 220kV i 330kV, aż do 400kV. Wykonujemy montaż przewodów wysokotemperaturowych (przewody HTLS) oraz wymianę izolacji na liniach wn. Świadczymy także usługi eksploatacyjne linii oraz ich serwis. Nasza firma zajmuje się budową i modernizacją stacji rozdzielczych i transformatorowych wysokich napięć – 110 kV, 200 kV i 400 kV. Pracując kompleksowo, oprócz tworzenia stacji i linii elektroenergetycznych, zajmujemy się także projektowaniem i budową sieci przesyłowych.

Prace wykonujemy na terenie Polski jak i poza granicami kraju.

Potrzebujesz więcej energii na wiosnę? Skontaktuj się z nami http://www.enprom.pl/kontakt/

Nowy katalog słupów kratowych 110 kV

29 grudnia 2023

Na naszej stronie jest już dostępny nowy katalog zaprojektowanych przez Enprom słupów kratowych 110 kV, który jeszcze lepiej je prezentuje.

Enprom przyśpieszy swój rozwój w Niemczech dzięki inwestycji Funduszu Ekspansji Zagranicznej PFR TFI

04 grudnia 2023

Enprom zawarł umowę inwestycyjną z Funduszem Ekspansji Zagranicznej 2 FIZ AN, zarządzanym przez PFR TFI. W jej ramach Fundusz udzieli spółce zależnej Enpromu finansowania dłużnego o wartości 3,1 mln euro w celu intensyfikacji rozwoju na rynku niemieckim.

Enprom buduje stację w gminie Choczewo – lądową część projektu Baltic Power

10 października 2023

Baltic Power, inwestycja Grupy Orlen i Northland Power, będzie pierwszą morską farmą wiatrową na polskim Bałtyku. Enprom jest jednym z głównych wykonawców tego przedsięwzięcia, kluczowego dla transformacji energetycznej w Polsce.