effect

ENPROM zaprasza na ENERGETAB 2019

05 września 2019

Już tylko dwa tygodnie dzielą nas od spotkania na 32. Międzynarodowych Energetycznych Targach Bielskich ENERGETAB 2019! Od 17 do 19 września znajdziecie nas na stoisku wystawowym nr 31 w Pawilonie U.

ENERGETAB to:
🔴 największe targi energetyczne w Polsce, podczas których swoje produkty zaprezentuje ponad 700 wystawców z całego świata,
🔴 przegląd nowoczesnych urządzeń, aparatury i technologii dla przemysłu energetycznego,
🔴 miejsce, w którym można spotkać najważniejszych przedstawicieli z branży elektrotechnicznej w Polsce.

ENERGETAB to przede wszystkim doskonała okazja do spotkania z nami i zapoznania się z szeroką ofertą naszej firmy w zakresie budownictwa energetycznego.
Serdecznie zapraszamy!

Więcej energetyzujących informacji na temat targów ➡️ http://energetab.pl/.

ENPROM zbuduje lądową stację 230/400 kV ONS Baltic Power / ENPROM will construct a 230/400 kV ONS Baltic Power onshore substation

29 września 2022

Spółka ENPROM podpisała umowę rezerwacyjną na budowę lądowej stacji elektroenergetycznej dla farmy Baltic Power – wspólnego projektu polskiej Grupy ORLEN i kanadyjskiej firmy Northland Power. To trzecia umowa ENPROM ze spółką Baltic Power, a pierwsza zawarta w konsorcjum z General Electric (GE).

Zakończona modernizacja linii 380kV Diemen-Lelystad /Line upgrading 380kV Diemen-Lelystad completed

19 kwietnia 2022

ENPROM zakończył prace związane z dostosowaniem do zwiększenia mocy przesyłowych i wymianą przewodów na linii 380 kV Diemen-Lelystad w Niderlandach. Inwestycja realizowana na zamówienie firmy TenneT, holenderskiego operatora sieci wysokiego napięcia, przyczyni się do modernizacji i zwiększenia przepustowości istniejącego połączenia na odcinku 26 km. Mimo wymagającego położenia linii – równolegle do autostrady A6 i przez rezerwat przyrody – prace liniowe zostały zakończone przed terminem.

ELBUD Katowice i ENPROM z pierwszą wspólną umową dla PSE

12 kwietnia 2022

ELBUD Katowice w konsorcjum z ENPROM podpisał ze spółką Polskie Sieci Elektroenergetyczne (PSE) umowę na modernizację linii 400 kV Żarnowiec-Gdańsk I/Gdańsk Przyjaźń-Gdańsk Błonia.