effect

ENPROM zaprasza na ENERGETAB 2019

05 września 2019

Już tylko dwa tygodnie dzielą nas od spotkania na 32. Międzynarodowych Energetycznych Targach Bielskich ENERGETAB 2019! Od 17 do 19 września znajdziecie nas na stoisku wystawowym nr 31 w Pawilonie U.

ENERGETAB to:
🔴 największe targi energetyczne w Polsce, podczas których swoje produkty zaprezentuje ponad 700 wystawców z całego świata,
🔴 przegląd nowoczesnych urządzeń, aparatury i technologii dla przemysłu energetycznego,
🔴 miejsce, w którym można spotkać najważniejszych przedstawicieli z branży elektrotechnicznej w Polsce.

ENERGETAB to przede wszystkim doskonała okazja do spotkania z nami i zapoznania się z szeroką ofertą naszej firmy w zakresie budownictwa energetycznego.
Serdecznie zapraszamy!

Więcej energetyzujących informacji na temat targów ➡️ http://energetab.pl/.

Nowy katalog słupów kratowych 110 kV

29 grudnia 2023

Na naszej stronie jest już dostępny nowy katalog zaprojektowanych przez Enprom słupów kratowych 110 kV, który jeszcze lepiej je prezentuje.

Enprom przyśpieszy swój rozwój w Niemczech dzięki inwestycji Funduszu Ekspansji Zagranicznej PFR TFI

04 grudnia 2023

Enprom zawarł umowę inwestycyjną z Funduszem Ekspansji Zagranicznej 2 FIZ AN, zarządzanym przez PFR TFI. W jej ramach Fundusz udzieli spółce zależnej Enpromu finansowania dłużnego o wartości 3,1 mln euro w celu intensyfikacji rozwoju na rynku niemieckim.

Enprom buduje stację w gminie Choczewo – lądową część projektu Baltic Power

10 października 2023

Baltic Power, inwestycja Grupy Orlen i Northland Power, będzie pierwszą morską farmą wiatrową na polskim Bałtyku. Enprom jest jednym z głównych wykonawców tego przedsięwzięcia, kluczowego dla transformacji energetycznej w Polsce.