effect

#ENPROMwspiera

02 lipca 2021

I to nie byle kogo, bo drużynę piłki nożnej, której historia sięga 1949 roku. To wtedy utworzono LZS „Przemsza” – zespół, który pomimo problemów z infrastrukturą treningową grał w klasie B. Obecnie to UKS PRZEMSZA Dąbrowa Górnicza – Okradzionów, drużyna, która gra w klasie A i dysponuje profesjonalnym boiskiem i całym niezbędnym zapleczem. Dla nas ważne jest to, że to drużyna, w której reaktywację zaangażowała się cała społeczność i samorząd, bo takie inicjatywy, gdzie ważna jest współpraca, najlepiej budują poczucie lokalnej tożsamości. Ważna jest też oczywiście realizacja idei która przyświecała reaktywacji klubu, czyli współpraca z młodzieżą. Przy UKS funkcjonują teraz dwie grupy młodzików, ale drzwi otwarte są dla każdego. Klub angażuje też się w całe życie społeczności, nie tylko sportowej, organizując festyn, bal i turnieje. Takie działania są nam bliskie, dlatego nieustannie je wspieramy finansowo oraz kibicujemy PRZEMSZY w osiąganiu kolejnych sukcesów.

Sukces na ENERGETAB 2021!

16 września 2021

Mamy to! Z Międzynarodowych Energetycznych Targów Bielskich ENERGETAB wróciliśmy nie z jedną, ale z dwiema nagrodami! Za naszym sukcesem stoi innowacyjna maszyna do podnoszenia słupów.

#TAKtoWIDZĘ – Piotr Cyran

24 sierpnia 2021

Nasza firma jest pełna ludzi niezwykłych. Z okazji jubileuszu kilkoro z nich namówiliśmy na wspomnienia i sięgnięcie myślami w przyszłość. Jesteście ciekawi, jak pamiętają nasze początki? Jakie momenty dla firmy były przełomowe z ich perspektywy? I co nas jeszcze czeka? Poznajcie Piotra Cyrana, Kierownika Zespołu Projektowego. Zajmuje się projektowaniem linii w zakresie elektrycznym, nadzoruje pracę jednego z zespołów elektrycznych. Projektant z ogromnym doświadczeniem także przy dużych realizacjach m.in. linia 400kV Mikułowa-Czarna.

Letni konkurs ENPROM

16 sierpnia 2021