effect

#ENPROMwspiera

02 lipca 2021

I to nie byle kogo, bo drużynę piłki nożnej, której historia sięga 1949 roku. To wtedy utworzono LZS „Przemsza” – zespół, który pomimo problemów z infrastrukturą treningową grał w klasie B. Obecnie to UKS PRZEMSZA Dąbrowa Górnicza – Okradzionów, drużyna, która gra w klasie A i dysponuje profesjonalnym boiskiem i całym niezbędnym zapleczem. Dla nas ważne jest to, że to drużyna, w której reaktywację zaangażowała się cała społeczność i samorząd, bo takie inicjatywy, gdzie ważna jest współpraca, najlepiej budują poczucie lokalnej tożsamości. Ważna jest też oczywiście realizacja idei która przyświecała reaktywacji klubu, czyli współpraca z młodzieżą. Przy UKS funkcjonują teraz dwie grupy młodzików, ale drzwi otwarte są dla każdego. Klub angażuje też się w całe życie społeczności, nie tylko sportowej, organizując festyn, bal i turnieje. Takie działania są nam bliskie, dlatego nieustannie je wspieramy finansowo oraz kibicujemy PRZEMSZY w osiąganiu kolejnych sukcesów.

Enprom przyśpieszy swój rozwój w Niemczech dzięki inwestycji Funduszu Ekspansji Zagranicznej PFR TFI

04 grudnia 2023

Enprom zawarł umowę inwestycyjną z Funduszem Ekspansji Zagranicznej 2 FIZ AN, zarządzanym przez PFR TFI. W jej ramach Fundusz udzieli spółce zależnej Enpromu finansowania dłużnego o wartości 3,1 mln euro w celu intensyfikacji rozwoju na rynku niemieckim.

Enprom buduje stację w gminie Choczewo – lądową część projektu Baltic Power

10 października 2023

Baltic Power, inwestycja Grupy Orlen i Northland Power, będzie pierwszą morską farmą wiatrową na polskim Bałtyku. Enprom jest jednym z głównych wykonawców tego przedsięwzięcia, kluczowego dla transformacji energetycznej w Polsce.

ENPROM zbuduje lądową stację 230/400 kV ONS Baltic Power / ENPROM will construct a 230/400 kV ONS Baltic Power onshore substation

29 września 2022

Spółka ENPROM podpisała umowę rezerwacyjną na budowę lądowej stacji elektroenergetycznej dla farmy Baltic Power – wspólnego projektu polskiej Grupy ORLEN i kanadyjskiej firmy Northland Power. To trzecia umowa ENPROM ze spółką Baltic Power, a pierwsza zawarta w konsorcjum z General Electric (GE).