effect

#ENPROMwspiera

02 lipca 2021

I to nie byle kogo, bo drużynę piłki nożnej, której historia sięga 1949 roku. To wtedy utworzono LZS „Przemsza” – zespół, który pomimo problemów z infrastrukturą treningową grał w klasie B. Obecnie to UKS PRZEMSZA Dąbrowa Górnicza – Okradzionów, drużyna, która gra w klasie A i dysponuje profesjonalnym boiskiem i całym niezbędnym zapleczem. Dla nas ważne jest to, że to drużyna, w której reaktywację zaangażowała się cała społeczność i samorząd, bo takie inicjatywy, gdzie ważna jest współpraca, najlepiej budują poczucie lokalnej tożsamości. Ważna jest też oczywiście realizacja idei która przyświecała reaktywacji klubu, czyli współpraca z młodzieżą. Przy UKS funkcjonują teraz dwie grupy młodzików, ale drzwi otwarte są dla każdego. Klub angażuje też się w całe życie społeczności, nie tylko sportowej, organizując festyn, bal i turnieje. Takie działania są nam bliskie, dlatego nieustannie je wspieramy finansowo oraz kibicujemy PRZEMSZY w osiąganiu kolejnych sukcesów.

ENPROM największym udziałowcem ELBUD Katowice./ENPROM the largest shareholder in ELBUD Katowice.

21 grudnia 2021

Jubileuszowy rok X lat ENPROM kończymy ważną decyzją. 20 grudnia objęliśmy ponad 40% udziałów Przedsiębiorstwa Budownictwa Elektroenergetycznego ELBUD w Katowicach stając się tym samym największym udziałowcem spółki.

Nowe dofinansowanie!

13 grudnia 2021

Wyzwania to jest to, co lubimy najbardziej! Właśnie otrzymaliśmy nowe dofinansowanie na realizację projektu pn.: „Narzędzia wspierające budowę i utrzymanie sieci elektroenergetycznych z zastosowaniem technik MR/WR”, współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Inteligentny Rozwój.

Sukces na ENERGETAB 2021!

16 września 2021

Mamy to! Z Międzynarodowych Energetycznych Targów Bielskich ENERGETAB wróciliśmy nie z jedną, ale z dwiema nagrodami! Za naszym sukcesem stoi innowacyjna maszyna do podnoszenia słupów.