effect

#ENPROMwspiera

02 lipca 2021

I to nie byle kogo, bo drużynę piłki nożnej, której historia sięga 1949 roku. To wtedy utworzono LZS „Przemsza” – zespół, który pomimo problemów z infrastrukturą treningową grał w klasie B. Obecnie to UKS PRZEMSZA Dąbrowa Górnicza – Okradzionów, drużyna, która gra w klasie A i dysponuje profesjonalnym boiskiem i całym niezbędnym zapleczem. Dla nas ważne jest to, że to drużyna, w której reaktywację zaangażowała się cała społeczność i samorząd, bo takie inicjatywy, gdzie ważna jest współpraca, najlepiej budują poczucie lokalnej tożsamości. Ważna jest też oczywiście realizacja idei która przyświecała reaktywacji klubu, czyli współpraca z młodzieżą. Przy UKS funkcjonują teraz dwie grupy młodzików, ale drzwi otwarte są dla każdego. Klub angażuje też się w całe życie społeczności, nie tylko sportowej, organizując festyn, bal i turnieje. Takie działania są nam bliskie, dlatego nieustannie je wspieramy finansowo oraz kibicujemy PRZEMSZY w osiąganiu kolejnych sukcesów.

Nowy katalog słupów kratowych 110 kV

29 grudnia 2023

Na naszej stronie jest już dostępny nowy katalog zaprojektowanych przez Enprom słupów kratowych 110 kV, który jeszcze lepiej je prezentuje.

Enprom przyśpieszy swój rozwój w Niemczech dzięki inwestycji Funduszu Ekspansji Zagranicznej PFR TFI

04 grudnia 2023

Enprom zawarł umowę inwestycyjną z Funduszem Ekspansji Zagranicznej 2 FIZ AN, zarządzanym przez PFR TFI. W jej ramach Fundusz udzieli spółce zależnej Enpromu finansowania dłużnego o wartości 3,1 mln euro w celu intensyfikacji rozwoju na rynku niemieckim.

Enprom buduje stację w gminie Choczewo – lądową część projektu Baltic Power

10 października 2023

Baltic Power, inwestycja Grupy Orlen i Northland Power, będzie pierwszą morską farmą wiatrową na polskim Bałtyku. Enprom jest jednym z głównych wykonawców tego przedsięwzięcia, kluczowego dla transformacji energetycznej w Polsce.