effect

Nowa www to nasza wizytówka

18 października 2019

Z radością prezentujemy naszą nową stronę internetową. Jest to kolejny krok do lepszego poznania z potencjalnymi partnerami biznesowymi, branżą, otoczeniem, w którym pracujemy. Po blogu nadszedł czas na kolejny element w rozwoju strategii komunikacji firmy, czego efektem jest nowo powstała strona internetowa. Mamy nadzieję, że zapewni ona wygodę znalezienia interesujących informacji o nas.

Strona www to dla firmy wizytówka, to wyciągnięcie ręki do przyszłych kontrahentów, pracowników i powiedzenie „Poznajmy się” – powiedział Piotr Tomczyk, dyrektor ds. marketingu firmy ENPROM. Tu będzie można znaleźć pełną ofertę naszych usług, tu powinni zaglądać branżyści, czy osoby poszukujące ciekawej pracy. Z racji dynamicznie zmieniających się czasów została ona dostosowana do intuicyjnego przeglądania na urządzeniach mobilnych oraz łatwej zmiany języka.

Zapisz i regularnie zaglądaj –  www.enprom.pl!

 

Nowy katalog słupów kratowych 110 kV

29 grudnia 2023

Na naszej stronie jest już dostępny nowy katalog zaprojektowanych przez Enprom słupów kratowych 110 kV, który jeszcze lepiej je prezentuje.

Enprom przyśpieszy swój rozwój w Niemczech

04 grudnia 2023

Enprom zawarł umowę inwestycyjną z Funduszem Ekspansji Zagranicznej 2 FIZ AN, zarządzanym przez PFR TFI. W jej ramach Fundusz udzieli spółce zależnej Enpromu finansowania dłużnego o wartości 3,1 mln euro w celu intensyfikacji rozwoju na rynku niemieckim.

Enprom buduje stację w gminie Choczewo – lądową część projektu Baltic Power

10 października 2023

Baltic Power, inwestycja Grupy Orlen i Northland Power, będzie pierwszą morską farmą wiatrową na polskim Bałtyku. Enprom jest jednym z głównych wykonawców tego przedsięwzięcia, kluczowego dla transformacji energetycznej w Polsce.