effect

Nowa www to nasza wizytówka

18 października 2019

Z radością prezentujemy naszą nową stronę internetową. Jest to kolejny krok do lepszego poznania z potencjalnymi partnerami biznesowymi, branżą, otoczeniem, w którym pracujemy. Po blogu nadszedł czas na kolejny element w rozwoju strategii komunikacji firmy, czego efektem jest nowo powstała strona internetowa. Mamy nadzieję, że zapewni ona wygodę znalezienia interesujących informacji o nas.

Strona www to dla firmy wizytówka, to wyciągnięcie ręki do przyszłych kontrahentów, pracowników i powiedzenie „Poznajmy się” – powiedział Piotr Tomczyk, dyrektor ds. marketingu firmy ENPROM. Tu będzie można znaleźć pełną ofertę naszych usług, tu powinni zaglądać branżyści, czy osoby poszukujące ciekawej pracy. Z racji dynamicznie zmieniających się czasów została ona dostosowana do intuicyjnego przeglądania na urządzeniach mobilnych oraz łatwej zmiany języka.

Zapisz i regularnie zaglądaj –  www.enprom.pl!

 

ENPROM zbuduje lądową stację 230/400 kV ONS Baltic Power / ENPROM will construct a 230/400 kV ONS Baltic Power onshore substation

29 września 2022

Spółka ENPROM podpisała umowę rezerwacyjną na budowę lądowej stacji elektroenergetycznej dla farmy Baltic Power – wspólnego projektu polskiej Grupy ORLEN i kanadyjskiej firmy Northland Power. To trzecia umowa ENPROM ze spółką Baltic Power, a pierwsza zawarta w konsorcjum z General Electric (GE).

Zakończona modernizacja linii 380kV Diemen-Lelystad /Line upgrading 380kV Diemen-Lelystad completed

19 kwietnia 2022

ENPROM zakończył prace związane z dostosowaniem do zwiększenia mocy przesyłowych i wymianą przewodów na linii 380 kV Diemen-Lelystad w Niderlandach. Inwestycja realizowana na zamówienie firmy TenneT, holenderskiego operatora sieci wysokiego napięcia, przyczyni się do modernizacji i zwiększenia przepustowości istniejącego połączenia na odcinku 26 km. Mimo wymagającego położenia linii – równolegle do autostrady A6 i przez rezerwat przyrody – prace liniowe zostały zakończone przed terminem.

ELBUD Katowice i ENPROM z pierwszą wspólną umową dla PSE

12 kwietnia 2022

ELBUD Katowice w konsorcjum z ENPROM podpisał ze spółką Polskie Sieci Elektroenergetyczne (PSE) umowę na modernizację linii 400 kV Żarnowiec-Gdańsk I/Gdańsk Przyjaźń-Gdańsk Błonia.