effect

Przekazaliśmy paczki pełne dobrej energii

15 grudnia 2020

Realizując inwestycje energetyczne w różnych miejscach naszego kraju poznajemy ich mieszkańców, czasem także ich problemy. Wobec niektórych trudnych sytuacji życiowych nie sposób przejść obojętnie, dlatego nasz zespół z energią zaangażował się w działania Szlachetnej Paczki. Wróciliśmy tu, gdzie już byliśmy – do Przasnysza na Mazowszu i pod Kraków – z mnóstwem prezentów. Pomogliśmy w codziennym życiu, edukacji, spełniliśmy marzenia! Bezinteresowna pomoc innym w potrzebie daje mnóstwo dobrej energii, mówią pracownicy zachęcając do podobnego działania innych.
#SzlachetnaPaczka #Paczka2020 #PaczkaENPROM #Paczkadobrejenergii #MożeszPomóc #Lubimyludzi

 

Przekazaliśmy paczki pełne dobrej energii

15 grudnia 2020

Nasz zespół pomagał ze Szlachetną Paczką. Rodzinom z Przasnysza na Mazowszu i spod Krakowa przekazaliśmy mnóstwo prezentów. Pomogliśmy w codziennym życiu, edukacji, spełniliśmy marzenia!

Elektrownia wiatrowa na morzu o zachodzie słońca

Wspieramy rozwój sektora #offshore

15 listopada 2020

Wspieramy rozwój i współtworzymy sektor offshore. Obecnie prowadzimy prace nad przygotowaniem trasy przyłącza kablowego na zlecenie PKN ORLEN.

Nasza obecność to ogromna szansa dla lokalnej społeczności

29 września 2020

Prezentacja innowacyjnego projektu z zakresu budownictwa elektroenergetycznego na poligonie w Mszczonowie była okazją do podsumowania dotychczasowej współpracy pomiędzy lokalnym samorządem i spółką ENPROM. To chwila ważna nie tylko dla warszawskiej firmy, ale również dla całej społeczności powiatu. Jak podkreślili samorządowcy, ściągają tu spektakularne inwestycje upatrując w nich szans na rozwój, planowanie przyszłości i zmianę na lepsze „małej Ojczyzny”. Dlatego już niedługo, partnerstwo ENPROM-u ze szkołami powiatowymi zapewni uczniom edukację, praktykę i miejsca pracy.