effect

Przekazaliśmy paczki pełne dobrej energii

15 grudnia 2020

Realizując inwestycje energetyczne w różnych miejscach naszego kraju poznajemy ich mieszkańców, czasem także ich problemy. Wobec niektórych trudnych sytuacji życiowych nie sposób przejść obojętnie, dlatego nasz zespół z energią zaangażował się w działania Szlachetnej Paczki. Wróciliśmy tu, gdzie już byliśmy – do Przasnysza na Mazowszu i pod Kraków – z mnóstwem prezentów. Pomogliśmy w codziennym życiu, edukacji, spełniliśmy marzenia! Bezinteresowna pomoc innym w potrzebie daje mnóstwo dobrej energii, mówią pracownicy zachęcając do podobnego działania innych.
#SzlachetnaPaczka #Paczka2020 #PaczkaENPROM #Paczkadobrejenergii #MożeszPomóc #Lubimyludzi

 

ENPROM zbuduje lądową stację 230/400 kV ONS Baltic Power / ENPROM will construct a 230/400 kV ONS Baltic Power onshore substation

29 września 2022

Spółka ENPROM podpisała umowę rezerwacyjną na budowę lądowej stacji elektroenergetycznej dla farmy Baltic Power – wspólnego projektu polskiej Grupy ORLEN i kanadyjskiej firmy Northland Power. To trzecia umowa ENPROM ze spółką Baltic Power, a pierwsza zawarta w konsorcjum z General Electric (GE).

Zakończona modernizacja linii 380kV Diemen-Lelystad /Line upgrading 380kV Diemen-Lelystad completed

19 kwietnia 2022

ENPROM zakończył prace związane z dostosowaniem do zwiększenia mocy przesyłowych i wymianą przewodów na linii 380 kV Diemen-Lelystad w Niderlandach. Inwestycja realizowana na zamówienie firmy TenneT, holenderskiego operatora sieci wysokiego napięcia, przyczyni się do modernizacji i zwiększenia przepustowości istniejącego połączenia na odcinku 26 km. Mimo wymagającego położenia linii – równolegle do autostrady A6 i przez rezerwat przyrody – prace liniowe zostały zakończone przed terminem.

ELBUD Katowice i ENPROM z pierwszą wspólną umową dla PSE

12 kwietnia 2022

ELBUD Katowice w konsorcjum z ENPROM podpisał ze spółką Polskie Sieci Elektroenergetyczne (PSE) umowę na modernizację linii 400 kV Żarnowiec-Gdańsk I/Gdańsk Przyjaźń-Gdańsk Błonia.