effect

Przekazaliśmy paczki pełne dobrej energii

15 grudnia 2020

Realizując inwestycje energetyczne w różnych miejscach naszego kraju poznajemy ich mieszkańców, czasem także ich problemy. Wobec niektórych trudnych sytuacji życiowych nie sposób przejść obojętnie, dlatego nasz zespół z energią zaangażował się w działania Szlachetnej Paczki. Wróciliśmy tu, gdzie już byliśmy – do Przasnysza na Mazowszu i pod Kraków – z mnóstwem prezentów. Pomogliśmy w codziennym życiu, edukacji, spełniliśmy marzenia! Bezinteresowna pomoc innym w potrzebie daje mnóstwo dobrej energii, mówią pracownicy zachęcając do podobnego działania innych.
#SzlachetnaPaczka #Paczka2020 #PaczkaENPROM #Paczkadobrejenergii #MożeszPomóc #Lubimyludzi

 

Nowy katalog słupów kratowych 110 kV

29 grudnia 2023

Na naszej stronie jest już dostępny nowy katalog zaprojektowanych przez Enprom słupów kratowych 110 kV, który jeszcze lepiej je prezentuje.

Enprom przyśpieszy swój rozwój w Niemczech dzięki inwestycji Funduszu Ekspansji Zagranicznej PFR TFI

04 grudnia 2023

Enprom zawarł umowę inwestycyjną z Funduszem Ekspansji Zagranicznej 2 FIZ AN, zarządzanym przez PFR TFI. W jej ramach Fundusz udzieli spółce zależnej Enpromu finansowania dłużnego o wartości 3,1 mln euro w celu intensyfikacji rozwoju na rynku niemieckim.

Enprom buduje stację w gminie Choczewo – lądową część projektu Baltic Power

10 października 2023

Baltic Power, inwestycja Grupy Orlen i Northland Power, będzie pierwszą morską farmą wiatrową na polskim Bałtyku. Enprom jest jednym z głównych wykonawców tego przedsięwzięcia, kluczowego dla transformacji energetycznej w Polsce.