effect

Przekazaliśmy paczki pełne dobrej energii

15 grudnia 2020

Realizując inwestycje energetyczne w różnych miejscach naszego kraju poznajemy ich mieszkańców, czasem także ich problemy. Wobec niektórych trudnych sytuacji życiowych nie sposób przejść obojętnie, dlatego nasz zespół z energią zaangażował się w działania Szlachetnej Paczki. Wróciliśmy tu, gdzie już byliśmy – do Przasnysza na Mazowszu i pod Kraków – z mnóstwem prezentów. Pomogliśmy w codziennym życiu, edukacji, spełniliśmy marzenia! Bezinteresowna pomoc innym w potrzebie daje mnóstwo dobrej energii, mówią pracownicy zachęcając do podobnego działania innych.
#SzlachetnaPaczka #Paczka2020 #PaczkaENPROM #Paczkadobrejenergii #MożeszPomóc #Lubimyludzi

 

Zakończyliśmy budowę podstacji trakcyjnej PT Pamiątkowo

09 kwietnia 2021

Gdzie szczególnie liczy się właściwy poziom napięcia? Na pewno w horrorach i przy zasilaniu linii trakcyjnych umożliwiających prawidłowy ruch pociągów. Właśnie na zlecenie PKP Energetyka S.A. zakończyliśmy prace budowlano-montażowe związane z budową podstacji trakcyjnej PT Pamiątkowo zlokalizowanej na trasie kolejowej E59 Poznań – Szczecin, na odcinku między Poznaniem a Szamotułami.

#TOPofTEN z naszej historii.

31 marca 2021

Kiedy spoglądamy wstecz, widzimy wydarzenia szczególnie ważne w naszej historii i rozwoju firmy. Takim właśnie było pozyskanie zamówienia na realizację pierwszej nowej linii 400 kV Ełk Bis – Granica RP.

#TOPofTEN. Najważniejsze z naszej historii.

12 marca 2021

Marzenia trzeba spełniać. I tak 10 lat temu powstał ENPROM. W cyklu #TOPofTEN zaprezentujemy wydarzenia, które były kamieniami milowymi w rozwoju naszej firmy. Oto pierwszy – założenie spółki i pierwszy zagraniczny kontrakt na remont i modernizację linii 110kV w Irlandii.