effect

Serce energetyki bije mocno! 32. ENERGETAB za nami.

23 września 2019

Tegoroczne 32. Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie ENERGETAB 2019 to dla załogi ENPROM-u bardzo intensywny czas. Nasze stoisko odwiedziło ponad 200 osób, zainteresowanych ofertą naszych usług w zakresie budownictwa elektroenergetycznego oraz projektami badawczymi i rozwojowymi, które wprowadzają inwestycje branży na wyższy poziom. Nawiązaliśmy wiele nowych relacji biznesowych, które mamy nadzieję zaowocują w bliskiej przyszłości. Podczas targów zaprezentowaliśmy także nasz autorski projekt – serię innowacyjnych fundamentów monolityczno-prefabrykowanych, w tym fundamentów do zastosowania na gruntach o szczególnie niekorzystnych parametrach geotechnicznych oraz serii słupów linii elektroenergetycznych 400kV, który w targowym konkursie zdobył wyróżnienie.

 

Cieszy nas wyróżnienie dla naszego projektu. Jest innowacyjny, a badania, które prowadziliśmy były jedynymi w Polsce. Gratuluję naszym ekspertom! ENPROM w gronie laureatów konkursu podczas ENERGETAB pojawia się już kolejny rok z rzędu, to tylko pokazuje, że cały czas jesteśmy w czołówce branży elektroenergetycznej, rozwijamy ją, zmieniamy na lepsze – skomentował wyróżnienie Mariusz Targowski, Prezes Zarządu firmy.

Dziękujemy gościom i organizatorom targów. Do zobaczenia za rok!


              

Nowy katalog słupów kratowych 110 kV

29 grudnia 2023

Na naszej stronie jest już dostępny nowy katalog zaprojektowanych przez Enprom słupów kratowych 110 kV, który jeszcze lepiej je prezentuje.

Enprom przyśpieszy swój rozwój w Niemczech

04 grudnia 2023

Enprom zawarł umowę inwestycyjną z Funduszem Ekspansji Zagranicznej 2 FIZ AN, zarządzanym przez PFR TFI. W jej ramach Fundusz udzieli spółce zależnej Enpromu finansowania dłużnego o wartości 3,1 mln euro w celu intensyfikacji rozwoju na rynku niemieckim.

Enprom buduje stację w gminie Choczewo – lądową część projektu Baltic Power

10 października 2023

Baltic Power, inwestycja Grupy Orlen i Northland Power, będzie pierwszą morską farmą wiatrową na polskim Bałtyku. Enprom jest jednym z głównych wykonawców tego przedsięwzięcia, kluczowego dla transformacji energetycznej w Polsce.