effect

#TAKtoWIDZĘ – Grzegorz Ząbczyński

07 października 2021

#TAKtoWIDZĘ

Od kiedy dołączyłem do firmy w 2015 roku rozwinęła się ona zarówno w skali wielkości, ilości obsługiwanych projektów, jak również w wielu nowych gałęziach działalności. Patrząc przez pryzmat minionych lat jestem przekonany, że trend wzrostowy będzie obowiązywał, a za 10 lat ENPROM będzie dużym multifunkcyjnym przedsiębiorstwem, zapewniającym zróżnicowane usługi dla wielu branż.

Sukces na ENERGETAB 2021!

16 września 2021

Mamy to! Z Międzynarodowych Energetycznych Targów Bielskich ENERGETAB wróciliśmy nie z jedną, ale z dwiema nagrodami! Za naszym sukcesem stoi innowacyjna maszyna do podnoszenia słupów.

#TAKtoWIDZĘ – Piotr Cyran

24 sierpnia 2021

Nasza firma jest pełna ludzi niezwykłych. Z okazji jubileuszu kilkoro z nich namówiliśmy na wspomnienia i sięgnięcie myślami w przyszłość. Jesteście ciekawi, jak pamiętają nasze początki? Jakie momenty dla firmy były przełomowe z ich perspektywy? I co nas jeszcze czeka? Poznajcie Piotra Cyrana, Kierownika Zespołu Projektowego. Zajmuje się projektowaniem linii w zakresie elektrycznym, nadzoruje pracę jednego z zespołów elektrycznych. Projektant z ogromnym doświadczeniem także przy dużych realizacjach m.in. linia 400kV Mikułowa-Czarna.

Letni konkurs ENPROM

16 sierpnia 2021