effect

#TAKtoWIDZĘ – Grzegorz Ząbczyński

07 października 2021

#TAKtoWIDZĘ

Od kiedy dołączyłem do firmy w 2015 roku rozwinęła się ona zarówno w skali wielkości, ilości obsługiwanych projektów, jak również w wielu nowych gałęziach działalności. Patrząc przez pryzmat minionych lat jestem przekonany, że trend wzrostowy będzie obowiązywał, a za 10 lat ENPROM będzie dużym multifunkcyjnym przedsiębiorstwem, zapewniającym zróżnicowane usługi dla wielu branż.

Nowy katalog słupów kratowych 110 kV

29 grudnia 2023

Na naszej stronie jest już dostępny nowy katalog zaprojektowanych przez Enprom słupów kratowych 110 kV, który jeszcze lepiej je prezentuje.

Enprom przyśpieszy swój rozwój w Niemczech dzięki inwestycji Funduszu Ekspansji Zagranicznej PFR TFI

04 grudnia 2023

Enprom zawarł umowę inwestycyjną z Funduszem Ekspansji Zagranicznej 2 FIZ AN, zarządzanym przez PFR TFI. W jej ramach Fundusz udzieli spółce zależnej Enpromu finansowania dłużnego o wartości 3,1 mln euro w celu intensyfikacji rozwoju na rynku niemieckim.

Enprom buduje stację w gminie Choczewo – lądową część projektu Baltic Power

10 października 2023

Baltic Power, inwestycja Grupy Orlen i Northland Power, będzie pierwszą morską farmą wiatrową na polskim Bałtyku. Enprom jest jednym z głównych wykonawców tego przedsięwzięcia, kluczowego dla transformacji energetycznej w Polsce.