effect

#TAKtoWIDZĘ – Kamil Pietras

12 maja 2021

#PoczątekENPROM – Ciasny plac ogrodzony wysokim blaszanym płotem, kontenerowe biuro, kilka samochodów po remoncie, wciągarka, hamownik, niewielka ekipa pozytywnie nastawionych do świata monterów, z którymi miałem przyjemność realizacji pierwszych robót. To obrazek z 2012 roku, kiedy rozpoczynałem przygodę w ENPROM jako inżynier budowy. Kolejne lata to dynamiczny wzrost potencjału ludzkiego, infrastruktury, parku maszynowego, floty i portfela zamówień coraz większych i ambitniejszych projektów.

#DzisiajENPROM – ENPROM to jeden z największych graczy na rynku elektroenergetycznym w Polsce, rozwijający swoją działalność w innych państwach Europy. Organizacja z wizją odnosząca się do wniesienia nowej jakości w branży i wyznaczania innowacyjnych rozwiązań, stawiająca na możliwości rozwojowe swojej kadry, która jest jej najwyższą wartością. To zespół ponad 300 profesjonalistów, którzy budują wspólną markę. Cieszę się, że mogę szefować największej części załogi, którym jest Dział Realizacji.

#PrzyszłośćENPROM – Za 10 lat widzę nas jako firmę międzynarodową, która swoim doświadczeniem i podejściem do potrzeb naszych Klientów będzie dawała kompleksową i najwyższą jakość usług na rynku elektroenergetycznym nie tylko na lądzie, ale również na  wodzie.

Nowy katalog słupów kratowych 110 kV

29 grudnia 2023

Na naszej stronie jest już dostępny nowy katalog zaprojektowanych przez Enprom słupów kratowych 110 kV, który jeszcze lepiej je prezentuje.

Enprom przyśpieszy swój rozwój w Niemczech

04 grudnia 2023

Enprom zawarł umowę inwestycyjną z Funduszem Ekspansji Zagranicznej 2 FIZ AN, zarządzanym przez PFR TFI. W jej ramach Fundusz udzieli spółce zależnej Enpromu finansowania dłużnego o wartości 3,1 mln euro w celu intensyfikacji rozwoju na rynku niemieckim.

Enprom buduje stację w gminie Choczewo – lądową część projektu Baltic Power

10 października 2023

Baltic Power, inwestycja Grupy Orlen i Northland Power, będzie pierwszą morską farmą wiatrową na polskim Bałtyku. Enprom jest jednym z głównych wykonawców tego przedsięwzięcia, kluczowego dla transformacji energetycznej w Polsce.