effect

#TAKtoWIDZĘ – Krzysztof Olszewski

28 grudnia 2021

#PoczątekENPROM

W ENPROM pracuję od 5 lat. Czy to długo? Wydaje się, że nie. Z drugiej jednak strony 5 lat to połowa okresu istnienia firmy. 5 lat, w których ENPROM rozwija się wykładniczo, inspirując do takiego samego rozwoju swoich pracowników. 

Pamiętam swój pierwszy dzień i wrażenie, jakie mi towarzyszyło. Było słonecznie – dosłownie i w przenośni. Wszyscy z uśmiechem na twarzy, pełni pasji, energii, skupieni wokół jednej idei – budowania i umacniania pozycji firmy, która – nie mogłem oprzeć się tej myśli – była dla wielu czymś w rodzaju wspólnego dziecka. Dziecka, o które się dba, życzy mu jak najlepiej, angażuje się i poświęca, by stało się dojrzałe, samodzielne i pełne sukcesów. Myślę, że ten duch jest wciąż obecny i czuć go na korytarzach ENPROM. Duża w tym zasługa Zarządu i kadry menadżerskiej, która pracuje nie w myśl zasady „wszyscy naprzód”, tylko „wszyscy za mną”, dając przykład zaangażowania, które moim zdaniem stanowi jedno ze źródeł powodzenia i sukcesu ENPROM. 

#DziśENPROM

Przez 5 lat pracy bardzo wiele się zmieniło. Z niewielkiej firmy, skoncentrowanej na jednej branży, w której wiele procesów albo nie istniało, albo były realizowane intuicyjnie, staliśmy się jednym z liderów w swojej dziedzinie. Wprowadzone i sprofesjonalizowane zostały procesy oraz narzędzia, biuro powiększyło się trzykrotnie, wzrost zatrudnienia jest ogromny a portfel klientów, w tym także zagranicznych, systematycznie się powiększa. Przed nami jeszcze większe wyzwania.  Bierzemy udział w cywilizacyjnych projektach związanych z transformacją energetyczną oraz cyfryzacją kraju, a to wszystko jedynie w ciągu 10 lat… Aż strach pomyśleć, jakie projekty będziemy wspominać podczas obchodów dwudziestolecia Firmy 😊. 

#PrzyszłośćENPROM

Dla mnie rozwój ENPROM to przede wszystkim wyzwania, które motywują mnie do rozwoju – w sferze merytorycznej, ale także w ujęciu ogólnym. Każdemu swojemu pracownikowi powtarzam, że aby nadążyć za tempem firmy i sprostać wyzwaniom, musimy być lepszą wersją samych siebie. Myślę, że wszyscy to czujemy, dzięki czemu pracujemy skutecznie nie w poczuciu „muszę”, tylko „chcę”.  

Na koniec chciałbym pogratulować wszystkim pracownikom sukcesu, docenić zaangażowanie a wszystkim czytającym ten tekst życzyć znalezienia takiego miejsca pracy jak ENPROM, gdzie rozumie się i oczywistym jest, że ludzie są największym kapitałem organizacji. 

 

ENPROM największym udziałowcem ELBUD Katowice./ENPROM the largest shareholder in ELBUD Katowice.

21 grudnia 2021

Jubileuszowy rok X lat ENPROM kończymy ważną decyzją. 20 grudnia objęliśmy ponad 40% udziałów Przedsiębiorstwa Budownictwa Elektroenergetycznego ELBUD w Katowicach stając się tym samym największym udziałowcem spółki.

Nowe dofinansowanie!

13 grudnia 2021

Wyzwania to jest to, co lubimy najbardziej! Właśnie otrzymaliśmy nowe dofinansowanie na realizację projektu pn.: „Narzędzia wspierające budowę i utrzymanie sieci elektroenergetycznych z zastosowaniem technik MR/WR”, współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Inteligentny Rozwój.

Sukces na ENERGETAB 2021!

16 września 2021

Mamy to! Z Międzynarodowych Energetycznych Targów Bielskich ENERGETAB wróciliśmy nie z jedną, ale z dwiema nagrodami! Za naszym sukcesem stoi innowacyjna maszyna do podnoszenia słupów.