effect

#TAKtoWIDZĘ – Piotr Chowaniec

14 kwietnia 2021

#PoczątekENPROM – Do firmy dołączyłem w czerwcu 2014 roku, kiedy firma liczyła kilkadziesiąt osób i realizowała pierwszy duży kontrakt na budowę linii 400kV Ełk – Granica RP oraz kilka mniejszych projektów związanych z przebudowami czy modernizacją linii 110kV. Ich terminowe zakończenie pozwoliło postrzegać firmę jako rzetelną i solidną, która jest w stanie wykonać niemożliwe.
#DzisiajENPROM – Z roku na rok, ze względu na młodą kadrę, firma rozwijała się bardzo prężnie, stawiała i pomyślnie realizowała kolejne wyzwania. Warto wspomnieć liczne dofinansowania, w tym projektów B+R, budowę nowego Działu Innowacji i Nowych Technologii, inwestowanie w projekty telekomunikacyjne czy ekspansję na rynkach zagranicznych. ENPROM udowodnił, że jest mocnym graczem na polskim rynku.
#PrzyszłośćENPROM – Mając na uwadze otwartość i odwagę Zarządu do podejmowania nowych wyzwań, wizjonerskiego spojrzenia na branżę wierzę, że za 10 lat firma ENPROM będzie wiodącą na rynku w kraju i na zachodzie Europy. A przeczucie podpowiada mi, że przez najbliższe 10 lat spróbujemy swoich sił także w innych obszarach niż energetyka…😊.

Nowy katalog słupów kratowych 110 kV

29 grudnia 2023

Na naszej stronie jest już dostępny nowy katalog zaprojektowanych przez Enprom słupów kratowych 110 kV, który jeszcze lepiej je prezentuje.

Enprom przyśpieszy swój rozwój w Niemczech

04 grudnia 2023

Enprom zawarł umowę inwestycyjną z Funduszem Ekspansji Zagranicznej 2 FIZ AN, zarządzanym przez PFR TFI. W jej ramach Fundusz udzieli spółce zależnej Enpromu finansowania dłużnego o wartości 3,1 mln euro w celu intensyfikacji rozwoju na rynku niemieckim.

Enprom buduje stację w gminie Choczewo – lądową część projektu Baltic Power

10 października 2023

Baltic Power, inwestycja Grupy Orlen i Northland Power, będzie pierwszą morską farmą wiatrową na polskim Bałtyku. Enprom jest jednym z głównych wykonawców tego przedsięwzięcia, kluczowego dla transformacji energetycznej w Polsce.