effect

#TAKtoWIDZĘ – Piotr Chowaniec

14 kwietnia 2021

#PoczątekENPROM – Do firmy dołączyłem w czerwcu 2014 roku, kiedy firma liczyła kilkadziesiąt osób i realizowała pierwszy duży kontrakt na budowę linii 400kV Ełk – Granica RP oraz kilka mniejszych projektów związanych z przebudowami czy modernizacją linii 110kV. Ich terminowe zakończenie pozwoliło postrzegać firmę jako rzetelną i solidną, która jest w stanie wykonać niemożliwe.
#DzisiajENPROM – Z roku na rok, ze względu na młodą kadrę, firma rozwijała się bardzo prężnie, stawiała i pomyślnie realizowała kolejne wyzwania. Warto wspomnieć liczne dofinansowania, w tym projektów B+R, budowę nowego Działu Innowacji i Nowych Technologii, inwestowanie w projekty telekomunikacyjne czy ekspansję na rynkach zagranicznych. ENPROM udowodnił, że jest mocnym graczem na polskim rynku.
#PrzyszłośćENPROM – Mając na uwadze otwartość i odwagę Zarządu do podejmowania nowych wyzwań, wizjonerskiego spojrzenia na branżę wierzę, że za 10 lat firma ENPROM będzie wiodącą na rynku w kraju i na zachodzie Europy. A przeczucie podpowiada mi, że przez najbliższe 10 lat spróbujemy swoich sił także w innych obszarach niż energetyka…😊.

#TAKtoWIDZĘ – Kamil Pietras

12 maja 2021

Nasza firma jest pełna ludzi niezwykłych. Z okazji jubileuszu kilkoro z nich namówiliśmy na wspomnienia i sięgnięcie myślami w przyszłość. Jesteście ciekawi, jak pamiętają nasze początki? Jakie momenty dla firmy były przełomowe z ich perspektywy? I co nas jeszcze czeka? Poznajcie Kamila Pietrasa – Kierownika Działu Realizacji, Nadzoruje pracę wszystkich kierowników budów i inżynierów w tym Wydziałów Realizacji Linii, Stacji oraz Telekomunikacji. Inżynier z doświadczeniem w branży, kierownik budowy z uprawnieniami. W firmie niemal od początku przy realizacjach, w tym także dużych kontraktów.

Zakończyliśmy budowę podstacji trakcyjnych PT Kostrzyn i PT Podstolice

06 maja 2021

Kolejne inwestycje na krajowej mapie połączeń kolejowych zrealizowane. PKP Energetyka
powierzyło naszej firmie rolę Generalnego Wykonawcy prac budowlano-montażowych związanych z budową dwóch podstacji trakcyjnych – PT Kostrzyn i PT Podstolice.

#TOPofTEN z naszej historii.

06 maja 2021

‘Diamenty Miesięcznika Forbes’ to bardzo prestiżowy ranking polskich firm prywatnych, na którym znajdują się przedsiębiorstwa, które w okresie trzech lat odnotowały największy rozwój. Dla tak młodej firmy jak nasza – a działaliśmy wtedy na rynku zaledwie pięć lat – znalezienie się w nim stanowiło nie tylko oczywiste wyróżnienie i zaszczyt, ale było ogromną motywacją do dalszej pracy.