effect

#TAKtoWIDZĘ – Piotr Cyran

24 sierpnia 2021

#TAKtoWIDZĘ

W 2016 roku zatrudniając się w ENPROMie widziałem w tej firmie czarnego konia polskiej elektroenergetyki. Nie pomyliłem się. Przez 5 lat mogłem obserwować dynamiczny rozwój organizacji, która stała się kluczowym Partnerem rodzimego rynku. W ramach kolejnego jubileuszu wiem, że będę mógł cieszyć się identyczną rolą ENPROMu na rynku międzynarodowym. Pracuję w Dziale Projektowym. Posiadamy wielu wspaniałych profesjonalistów. Odważę się stwierdzić, że nasze doświadczenie, wiedza i ambicje plasują nas w ścisłej czołówce biur projektowych w Polsce.

ENPROM największym udziałowcem ELBUD Katowice./ENPROM the largest shareholder in ELBUD Katowice.

21 grudnia 2021

Jubileuszowy rok X lat ENPROM kończymy ważną decyzją. 20 grudnia objęliśmy ponad 40% udziałów Przedsiębiorstwa Budownictwa Elektroenergetycznego ELBUD w Katowicach stając się tym samym największym udziałowcem spółki.

Nowe dofinansowanie!

13 grudnia 2021

Wyzwania to jest to, co lubimy najbardziej! Właśnie otrzymaliśmy nowe dofinansowanie na realizację projektu pn.: „Narzędzia wspierające budowę i utrzymanie sieci elektroenergetycznych z zastosowaniem technik MR/WR”, współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Inteligentny Rozwój.

Sukces na ENERGETAB 2021!

16 września 2021

Mamy to! Z Międzynarodowych Energetycznych Targów Bielskich ENERGETAB wróciliśmy nie z jedną, ale z dwiema nagrodami! Za naszym sukcesem stoi innowacyjna maszyna do podnoszenia słupów.