effect

#TAKtoWIDZĘ – Piotr Cyran

24 sierpnia 2021

#TAKtoWIDZĘ

W 2016 roku zatrudniając się w ENPROMie widziałem w tej firmie czarnego konia polskiej elektroenergetyki. Nie pomyliłem się. Przez 5 lat mogłem obserwować dynamiczny rozwój organizacji, która stała się kluczowym Partnerem rodzimego rynku. W ramach kolejnego jubileuszu wiem, że będę mógł cieszyć się identyczną rolą ENPROMu na rynku międzynarodowym. Pracuję w Dziale Projektowym. Posiadamy wielu wspaniałych profesjonalistów. Odważę się stwierdzić, że nasze doświadczenie, wiedza i ambicje plasują nas w ścisłej czołówce biur projektowych w Polsce.

Sukces na ENERGETAB 2021!

16 września 2021

Mamy to! Z Międzynarodowych Energetycznych Targów Bielskich ENERGETAB wróciliśmy nie z jedną, ale z dwiema nagrodami! Za naszym sukcesem stoi innowacyjna maszyna do podnoszenia słupów.

#TAKtoWIDZĘ – Piotr Cyran

24 sierpnia 2021

Nasza firma jest pełna ludzi niezwykłych. Z okazji jubileuszu kilkoro z nich namówiliśmy na wspomnienia i sięgnięcie myślami w przyszłość. Jesteście ciekawi, jak pamiętają nasze początki? Jakie momenty dla firmy były przełomowe z ich perspektywy? I co nas jeszcze czeka? Poznajcie Piotra Cyrana, Kierownika Zespołu Projektowego. Zajmuje się projektowaniem linii w zakresie elektrycznym, nadzoruje pracę jednego z zespołów elektrycznych. Projektant z ogromnym doświadczeniem także przy dużych realizacjach m.in. linia 400kV Mikułowa-Czarna.

Letni konkurs ENPROM

16 sierpnia 2021