effect

#TAKtoWIDZĘ – Piotr Cyran

24 sierpnia 2021

#TAKtoWIDZĘ

W 2016 roku zatrudniając się w ENPROMie widziałem w tej firmie czarnego konia polskiej elektroenergetyki. Nie pomyliłem się. Przez 5 lat mogłem obserwować dynamiczny rozwój organizacji, która stała się kluczowym Partnerem rodzimego rynku. W ramach kolejnego jubileuszu wiem, że będę mógł cieszyć się identyczną rolą ENPROMu na rynku międzynarodowym. Pracuję w Dziale Projektowym. Posiadamy wielu wspaniałych profesjonalistów. Odważę się stwierdzić, że nasze doświadczenie, wiedza i ambicje plasują nas w ścisłej czołówce biur projektowych w Polsce.

Nowy katalog słupów kratowych 110 kV

29 grudnia 2023

Na naszej stronie jest już dostępny nowy katalog zaprojektowanych przez Enprom słupów kratowych 110 kV, który jeszcze lepiej je prezentuje.

Enprom przyśpieszy swój rozwój w Niemczech

04 grudnia 2023

Enprom zawarł umowę inwestycyjną z Funduszem Ekspansji Zagranicznej 2 FIZ AN, zarządzanym przez PFR TFI. W jej ramach Fundusz udzieli spółce zależnej Enpromu finansowania dłużnego o wartości 3,1 mln euro w celu intensyfikacji rozwoju na rynku niemieckim.

Enprom buduje stację w gminie Choczewo – lądową część projektu Baltic Power

10 października 2023

Baltic Power, inwestycja Grupy Orlen i Northland Power, będzie pierwszą morską farmą wiatrową na polskim Bałtyku. Enprom jest jednym z głównych wykonawców tego przedsięwzięcia, kluczowego dla transformacji energetycznej w Polsce.