effect

#TAKtoWIDZĘ – Robert Czyż

02 lipca 2021

Firma to LUDZIE. Profesjonaliści, wszyscy życzliwi niezależnie od zajmowanego stanowiska. Dotyczy to również Zarządu, a Zarząd znam dłużej niż istnieje ENPROM. Spotykaliśmy się na budowach w śniegu i w błocie. I było fajnie.

Do ENPROM trafiłem raptem 3 lata temu z 25-letnim doświadczeniem w projektowaniu i budowie linii WN i NN. Tu moja wiedza i doświadczenie procentują. Co miesiąc spotykam się on-line ze swoim szefem i z kolegami z branży, gdy jedni dopiero co wstali, inni zaraz kładą się spać, a jeszcze inni właśnie jedli obiad. Najgorzej ma ten w środku nocy. A na co dzień realizujemy inwestycje w Danii, Holandii, Niemczech. W ENPROM mogę się dalej rozwijać i realizować „dziwne” pomysły – ciekawe dlaczego Zarząd mi na to pozwala? Chyba dlatego, że wszystkim się to opłaca.

W ENPROM pracuję z zespołem KONSTRUKTORÓW. Tych ludzi i tej atmosfery w Zespole nie da się opisać. To zaszczyt z nimi pracować. Mam nadzieję, że to nie tylko ich wyrozumiałość dla starszego szefa.

Przyszłość? Nawet Covid nie da rady nas, firmy, zatrzymać. Zatrudnienie wzrosło o 50%, a ilość roboty… Ciągle w uszach słyszę głos przełożonych – Nie wyrabiasz się to zatrudnij ludzi!

Jak postrzegam rozwój ENPROMU – ponad 3 lata temu byłem tu nowy, teraz jestem stary. Kiedyś można to było ogarnąć, teraz bez asystentki zginąłbym pod stosem papierów i roboty.

ENPROM za 10 lat? Już wchodzimy w morze, ale to się ogarnie. Ciekawe jak będzie wyglądał przesył energii w przyszłości?  Ale to już młodsi ogarną.

Firma to LUDZIE. Są starsi i doświadczeni jak Ja, są młodzi i też kreatywni. Dla przeciętnych zabrakło miejsca.

Nowy katalog słupów kratowych 110 kV

29 grudnia 2023

Na naszej stronie jest już dostępny nowy katalog zaprojektowanych przez Enprom słupów kratowych 110 kV, który jeszcze lepiej je prezentuje.

Enprom przyśpieszy swój rozwój w Niemczech dzięki inwestycji Funduszu Ekspansji Zagranicznej PFR TFI

04 grudnia 2023

Enprom zawarł umowę inwestycyjną z Funduszem Ekspansji Zagranicznej 2 FIZ AN, zarządzanym przez PFR TFI. W jej ramach Fundusz udzieli spółce zależnej Enpromu finansowania dłużnego o wartości 3,1 mln euro w celu intensyfikacji rozwoju na rynku niemieckim.

Enprom buduje stację w gminie Choczewo – lądową część projektu Baltic Power

10 października 2023

Baltic Power, inwestycja Grupy Orlen i Northland Power, będzie pierwszą morską farmą wiatrową na polskim Bałtyku. Enprom jest jednym z głównych wykonawców tego przedsięwzięcia, kluczowego dla transformacji energetycznej w Polsce.