effect

#TAKtoWIDZĘ – Robert Czyż

02 lipca 2021

Firma to LUDZIE. Profesjonaliści, wszyscy życzliwi niezależnie od zajmowanego stanowiska. Dotyczy to również Zarządu, a Zarząd znam dłużej niż istnieje ENPROM. Spotykaliśmy się na budowach w śniegu i w błocie. I było fajnie.

Do ENPROM trafiłem raptem 3 lata temu z 25-letnim doświadczeniem w projektowaniu i budowie linii WN i NN. Tu moja wiedza i doświadczenie procentują. Co miesiąc spotykam się on-line ze swoim szefem i z kolegami z branży, gdy jedni dopiero co wstali, inni zaraz kładą się spać, a jeszcze inni właśnie jedli obiad. Najgorzej ma ten w środku nocy. A na co dzień realizujemy inwestycje w Danii, Holandii, Niemczech. W ENPROM mogę się dalej rozwijać i realizować „dziwne” pomysły – ciekawe dlaczego Zarząd mi na to pozwala? Chyba dlatego, że wszystkim się to opłaca.

W ENPROM pracuję z zespołem KONSTRUKTORÓW. Tych ludzi i tej atmosfery w Zespole nie da się opisać. To zaszczyt z nimi pracować. Mam nadzieję, że to nie tylko ich wyrozumiałość dla starszego szefa.

Przyszłość? Nawet Covid nie da rady nas, firmy, zatrzymać. Zatrudnienie wzrosło o 50%, a ilość roboty… Ciągle w uszach słyszę głos przełożonych – Nie wyrabiasz się to zatrudnij ludzi!

Jak postrzegam rozwój ENPROMU – ponad 3 lata temu byłem tu nowy, teraz jestem stary. Kiedyś można to było ogarnąć, teraz bez asystentki zginąłbym pod stosem papierów i roboty.

ENPROM za 10 lat? Już wchodzimy w morze, ale to się ogarnie. Ciekawe jak będzie wyglądał przesył energii w przyszłości?  Ale to już młodsi ogarną.

Firma to LUDZIE. Są starsi i doświadczeni jak Ja, są młodzi i też kreatywni. Dla przeciętnych zabrakło miejsca.

Sukces na ENERGETAB 2021!

16 września 2021

Mamy to! Z Międzynarodowych Energetycznych Targów Bielskich ENERGETAB wróciliśmy nie z jedną, ale z dwiema nagrodami! Za naszym sukcesem stoi innowacyjna maszyna do podnoszenia słupów.

#TAKtoWIDZĘ – Piotr Cyran

24 sierpnia 2021

Nasza firma jest pełna ludzi niezwykłych. Z okazji jubileuszu kilkoro z nich namówiliśmy na wspomnienia i sięgnięcie myślami w przyszłość. Jesteście ciekawi, jak pamiętają nasze początki? Jakie momenty dla firmy były przełomowe z ich perspektywy? I co nas jeszcze czeka? Poznajcie Piotra Cyrana, Kierownika Zespołu Projektowego. Zajmuje się projektowaniem linii w zakresie elektrycznym, nadzoruje pracę jednego z zespołów elektrycznych. Projektant z ogromnym doświadczeniem także przy dużych realizacjach m.in. linia 400kV Mikułowa-Czarna.

Letni konkurs ENPROM

16 sierpnia 2021