effect

#TAKtoWIDZĘ – Robert Czyż

02 lipca 2021

Firma to LUDZIE. Profesjonaliści, wszyscy życzliwi niezależnie od zajmowanego stanowiska. Dotyczy to również Zarządu, a Zarząd znam dłużej niż istnieje ENPROM. Spotykaliśmy się na budowach w śniegu i w błocie. I było fajnie.

Do ENPROM trafiłem raptem 3 lata temu z 25-letnim doświadczeniem w projektowaniu i budowie linii WN i NN. Tu moja wiedza i doświadczenie procentują. Co miesiąc spotykam się on-line ze swoim szefem i z kolegami z branży, gdy jedni dopiero co wstali, inni zaraz kładą się spać, a jeszcze inni właśnie jedli obiad. Najgorzej ma ten w środku nocy. A na co dzień realizujemy inwestycje w Danii, Holandii, Niemczech. W ENPROM mogę się dalej rozwijać i realizować „dziwne” pomysły – ciekawe dlaczego Zarząd mi na to pozwala? Chyba dlatego, że wszystkim się to opłaca.

W ENPROM pracuję z zespołem KONSTRUKTORÓW. Tych ludzi i tej atmosfery w Zespole nie da się opisać. To zaszczyt z nimi pracować. Mam nadzieję, że to nie tylko ich wyrozumiałość dla starszego szefa.

Przyszłość? Nawet Covid nie da rady nas, firmy, zatrzymać. Zatrudnienie wzrosło o 50%, a ilość roboty… Ciągle w uszach słyszę głos przełożonych – Nie wyrabiasz się to zatrudnij ludzi!

Jak postrzegam rozwój ENPROMU – ponad 3 lata temu byłem tu nowy, teraz jestem stary. Kiedyś można to było ogarnąć, teraz bez asystentki zginąłbym pod stosem papierów i roboty.

ENPROM za 10 lat? Już wchodzimy w morze, ale to się ogarnie. Ciekawe jak będzie wyglądał przesył energii w przyszłości?  Ale to już młodsi ogarną.

Firma to LUDZIE. Są starsi i doświadczeni jak Ja, są młodzi i też kreatywni. Dla przeciętnych zabrakło miejsca.

Enprom testuje fundamenty monopalowe

29 maja 2024

Właśnie zakończył się nagrodzony grantem NCBiR projekt badawczy.

Enprom projektuje słupy na rynek saudyjski

16 maja 2024

Dział Projektowy Enpromu przygotowuje projekty słupów dla 4-torowych linii 380 kV.

Enprom zbudował nową linię w technologii kompaktowej

06 maja 2024

Zakończyła się modernizacja linii 110 kV Sochaczew-Łowicz 1. Nową linią płynie już prąd.