effect

Talenty ENPROMujemy

29 stycznia 2019

Ostatni rok to dla nas nie tylko  inwestycje i nowe projekty energetyczne, ale także sukcesy w działalności społecznej.  Poznajcie najważniejsze inicjatywy, które pozwalają nam rozwijać społeczną odpowiedzialność biznesu:

II miejsce  PlayVolley – Liga Siatkówki Firm w lidze mistrzowskiej i pula tytułów indywidualnych:

 • Najlepszy blokujący Mieszko Filipowicz
 • Najlepszy rozgrywający Antoni Daniluk
 • Najlepszy serwujący Michał Karpiński
 • Najlepiej punktujący Michał Karpiński
 • Najlepiej atakujący Michał Karpiński
 • Najlepiej przyjmujący Andrzej Kubicki

Sukcesy Enprom EV Team Tokarska/Szczytowicz w siatkówce plażowej:

 • Srebrny medal Plaża Open w Rybniku,
 • Złoty medal Mistrzostw Masters we Wrześni,
 • Srebrny medal Mistrzostw Europy Masters
  w siatkówce,
 • VII miejsce na Orlen Mistrzostwach Polski Kobiet Kraków

Tytuł Solidarnej Szkoły dla Zespołu Szkół im. gen. Józefa Kustronia w Lubaczowie.

Wspieramy edukację uczniów  poprzez program stypendialny Fundacji Św. Mikołaja. W ten sposób pomagamy w rozwoju utalentowanych uczniów z niezamożnych rodzin. W roku szkolnym 2018/2019 ze stypendiów skorzystało 17 dzieci.

ENPROM zbuduje lądową stację 230/400 kV ONS Baltic Power / ENPROM will construct a 230/400 kV ONS Baltic Power onshore substation

29 września 2022

Spółka ENPROM podpisała umowę rezerwacyjną na budowę lądowej stacji elektroenergetycznej dla farmy Baltic Power – wspólnego projektu polskiej Grupy ORLEN i kanadyjskiej firmy Northland Power. To trzecia umowa ENPROM ze spółką Baltic Power, a pierwsza zawarta w konsorcjum z General Electric (GE).

Zakończona modernizacja linii 380kV Diemen-Lelystad /Line upgrading 380kV Diemen-Lelystad completed

19 kwietnia 2022

ENPROM zakończył prace związane z dostosowaniem do zwiększenia mocy przesyłowych i wymianą przewodów na linii 380 kV Diemen-Lelystad w Niderlandach. Inwestycja realizowana na zamówienie firmy TenneT, holenderskiego operatora sieci wysokiego napięcia, przyczyni się do modernizacji i zwiększenia przepustowości istniejącego połączenia na odcinku 26 km. Mimo wymagającego położenia linii – równolegle do autostrady A6 i przez rezerwat przyrody – prace liniowe zostały zakończone przed terminem.

ELBUD Katowice i ENPROM z pierwszą wspólną umową dla PSE

12 kwietnia 2022

ELBUD Katowice w konsorcjum z ENPROM podpisał ze spółką Polskie Sieci Elektroenergetyczne (PSE) umowę na modernizację linii 400 kV Żarnowiec-Gdańsk I/Gdańsk Przyjaźń-Gdańsk Błonia.