effect

Wspólnie działamy z prędkością światła, a konkurentom mówimy „spotkamy się na linii mety”

30 listopada 2020

Bez solidnych fundamentów konstrukcja nie może być trwała, a podstawą firmy jest zgrany zespół. Co robimy, aby mieć taki na pokładzie? Naszym patentem jest SPORT!

Nie problem się natrudzić i ubrudzić – dla niektórych to wręcz frajda! Do takich osób na pewno należą zawodnicy drużyny „ENPROM Power”, którzy wystartowali w sierpniowym biegu ekstremalnym Runmageddon Kraków, a na co dzień pracują w biurze projektowym w naszej firmie. Wspólne pokonywanie przeszkód na trasie pokazało, że współpracując można osiągnąć nawet to, co wydawało się niemożliwe. W trudnych sytuacjach w pracy wiemy, że możemy na sobie polegać i nikt nikogo nie zostawi w potrzebie – mówią zawodnicy.

Odlotowy zespół

Kilka tygodni wcześniej dokonaliśmy wielkiego skoku 😉 Ze spadochronem, oczywiście! Mieliśmy to w planach już na wiosnę, ale niestety pandemia zmusiła nas do przełożenia planów. Mierzymy wysoko, więc „tam na górze” bardzo nam się spodobało.
Z ziemi dopingowały rodziny, ale w chwilach przed skokiem już na pokładzie samolotu ekipa Enpromu mogła liczyć tylko na siebie. Ekstremalna sytuacja, choć była dobrowolną atrakcją, stworzyła pole do budowania więzi i zaufania. A te, budowane poza biurem czy terenem budowy, procentują także w czasie pracy.

Sport na okrągło

Obecna sytuacja nie sprzyja organizacji amatorskich turniejów (choć nasi zawodnicy to prawdziwi zawodowcy!). Nie możemy jednak pominąć w tym wpisie sukcesów reprezentacji ENPROM, jeśli chodzi o piłkę kopaną.
W lutym 2020 nasza drużyna zwyciężyła ostatni mecz ligowy Futsal League, pokonując broniącą tytułu mistrza drużynę Andalaro 6:4 i odnieść komplet 14 zwycięstw w lidze. [Przeczytaj więcej o tym starciu.]

W listopadzie 2019 pokazaliśmy na co nas stać podczas charytatywnego turnieju w Krzeszowicach na rzecz zebrania środków na leczenie Kacperka i Zbyszka. Okazaliśmy się najlepszą ekipą turnieju. [Zobacz wpis na ten temat.]

W oczekiwaniu na nowy sezon

Z nadzieją spoglądamy w przyszłość, aby móc jak najszybciej wrócić do drużynowych aktywności. Doceniamy je jeszcze bardziej, gdy dostęp do nich stał się ograniczony. Zawodnicy ENPROM oczywiście nie spoczęli na laurach – prawdziwi fani sportu i tak znajdą sposób na ruch! Trenując w domowym zaciszu już szukamy pomysłów na kolejne okazje do pokazania naszej energii.

ENPROM zbuduje lądową stację 230/400 kV ONS Baltic Power / ENPROM will construct a 230/400 kV ONS Baltic Power onshore substation

29 września 2022

Spółka ENPROM podpisała umowę rezerwacyjną na budowę lądowej stacji elektroenergetycznej dla farmy Baltic Power – wspólnego projektu polskiej Grupy ORLEN i kanadyjskiej firmy Northland Power. To trzecia umowa ENPROM ze spółką Baltic Power, a pierwsza zawarta w konsorcjum z General Electric (GE).

Zakończona modernizacja linii 380kV Diemen-Lelystad /Line upgrading 380kV Diemen-Lelystad completed

19 kwietnia 2022

ENPROM zakończył prace związane z dostosowaniem do zwiększenia mocy przesyłowych i wymianą przewodów na linii 380 kV Diemen-Lelystad w Niderlandach. Inwestycja realizowana na zamówienie firmy TenneT, holenderskiego operatora sieci wysokiego napięcia, przyczyni się do modernizacji i zwiększenia przepustowości istniejącego połączenia na odcinku 26 km. Mimo wymagającego położenia linii – równolegle do autostrady A6 i przez rezerwat przyrody – prace liniowe zostały zakończone przed terminem.

ELBUD Katowice i ENPROM z pierwszą wspólną umową dla PSE

12 kwietnia 2022

ELBUD Katowice w konsorcjum z ENPROM podpisał ze spółką Polskie Sieci Elektroenergetyczne (PSE) umowę na modernizację linii 400 kV Żarnowiec-Gdańsk I/Gdańsk Przyjaźń-Gdańsk Błonia.