effect

Wspólnie działamy z prędkością światła, a konkurentom mówimy „spotkamy się na linii mety”

30 listopada 2020

Bez solidnych fundamentów konstrukcja nie może być trwała, a podstawą firmy jest zgrany zespół. Co robimy, aby mieć taki na pokładzie? Naszym patentem jest SPORT!

Nie problem się natrudzić i ubrudzić – dla niektórych to wręcz frajda! Do takich osób na pewno należą zawodnicy drużyny „ENPROM Power”, którzy wystartowali w sierpniowym biegu ekstremalnym Runmageddon Kraków, a na co dzień pracują w biurze projektowym w naszej firmie. Wspólne pokonywanie przeszkód na trasie pokazało, że współpracując można osiągnąć nawet to, co wydawało się niemożliwe. W trudnych sytuacjach w pracy wiemy, że możemy na sobie polegać i nikt nikogo nie zostawi w potrzebie – mówią zawodnicy.

Odlotowy zespół

Kilka tygodni wcześniej dokonaliśmy wielkiego skoku 😉 Ze spadochronem, oczywiście! Mieliśmy to w planach już na wiosnę, ale niestety pandemia zmusiła nas do przełożenia planów. Mierzymy wysoko, więc „tam na górze” bardzo nam się spodobało.
Z ziemi dopingowały rodziny, ale w chwilach przed skokiem już na pokładzie samolotu ekipa Enpromu mogła liczyć tylko na siebie. Ekstremalna sytuacja, choć była dobrowolną atrakcją, stworzyła pole do budowania więzi i zaufania. A te, budowane poza biurem czy terenem budowy, procentują także w czasie pracy.

Sport na okrągło

Obecna sytuacja nie sprzyja organizacji amatorskich turniejów (choć nasi zawodnicy to prawdziwi zawodowcy!). Nie możemy jednak pominąć w tym wpisie sukcesów reprezentacji ENPROM, jeśli chodzi o piłkę kopaną.
W lutym 2020 nasza drużyna zwyciężyła ostatni mecz ligowy Futsal League, pokonując broniącą tytułu mistrza drużynę Andalaro 6:4 i odnieść komplet 14 zwycięstw w lidze. [Przeczytaj więcej o tym starciu.]

W listopadzie 2019 pokazaliśmy na co nas stać podczas charytatywnego turnieju w Krzeszowicach na rzecz zebrania środków na leczenie Kacperka i Zbyszka. Okazaliśmy się najlepszą ekipą turnieju. [Zobacz wpis na ten temat.]

W oczekiwaniu na nowy sezon

Z nadzieją spoglądamy w przyszłość, aby móc jak najszybciej wrócić do drużynowych aktywności. Doceniamy je jeszcze bardziej, gdy dostęp do nich stał się ograniczony. Zawodnicy ENPROM oczywiście nie spoczęli na laurach – prawdziwi fani sportu i tak znajdą sposób na ruch! Trenując w domowym zaciszu już szukamy pomysłów na kolejne okazje do pokazania naszej energii.

Nowy katalog słupów kratowych 110 kV

29 grudnia 2023

Na naszej stronie jest już dostępny nowy katalog zaprojektowanych przez Enprom słupów kratowych 110 kV, który jeszcze lepiej je prezentuje.

Enprom przyśpieszy swój rozwój w Niemczech dzięki inwestycji Funduszu Ekspansji Zagranicznej PFR TFI

04 grudnia 2023

Enprom zawarł umowę inwestycyjną z Funduszem Ekspansji Zagranicznej 2 FIZ AN, zarządzanym przez PFR TFI. W jej ramach Fundusz udzieli spółce zależnej Enpromu finansowania dłużnego o wartości 3,1 mln euro w celu intensyfikacji rozwoju na rynku niemieckim.

Enprom buduje stację w gminie Choczewo – lądową część projektu Baltic Power

10 października 2023

Baltic Power, inwestycja Grupy Orlen i Northland Power, będzie pierwszą morską farmą wiatrową na polskim Bałtyku. Enprom jest jednym z głównych wykonawców tego przedsięwzięcia, kluczowego dla transformacji energetycznej w Polsce.