effect

Wspólnie działamy z prędkością światła, a konkurentom mówimy „spotkamy się na linii mety”

30 listopada 2020

Bez solidnych fundamentów konstrukcja nie może być trwała, a podstawą firmy jest zgrany zespół. Co robimy, aby mieć taki na pokładzie? Naszym patentem jest SPORT!

Nie problem się natrudzić i ubrudzić – dla niektórych to wręcz frajda! Do takich osób na pewno należą zawodnicy drużyny „ENPROM Power”, którzy wystartowali w sierpniowym biegu ekstremalnym Runmageddon Kraków, a na co dzień pracują w biurze projektowym w naszej firmie. Wspólne pokonywanie przeszkód na trasie pokazało, że współpracując można osiągnąć nawet to, co wydawało się niemożliwe. W trudnych sytuacjach w pracy wiemy, że możemy na sobie polegać i nikt nikogo nie zostawi w potrzebie – mówią zawodnicy.

Odlotowy zespół

Kilka tygodni wcześniej dokonaliśmy wielkiego skoku 😉 Ze spadochronem, oczywiście! Mieliśmy to w planach już na wiosnę, ale niestety pandemia zmusiła nas do przełożenia planów. Mierzymy wysoko, więc „tam na górze” bardzo nam się spodobało.
Z ziemi dopingowały rodziny, ale w chwilach przed skokiem już na pokładzie samolotu ekipa Enpromu mogła liczyć tylko na siebie. Ekstremalna sytuacja, choć była dobrowolną atrakcją, stworzyła pole do budowania więzi i zaufania. A te, budowane poza biurem czy terenem budowy, procentują także w czasie pracy.

Sport na okrągło

Obecna sytuacja nie sprzyja organizacji amatorskich turniejów (choć nasi zawodnicy to prawdziwi zawodowcy!). Nie możemy jednak pominąć w tym wpisie sukcesów reprezentacji ENPROM, jeśli chodzi o piłkę kopaną.
W lutym 2020 nasza drużyna zwyciężyła ostatni mecz ligowy Futsal League, pokonując broniącą tytułu mistrza drużynę Andalaro 6:4 i odnieść komplet 14 zwycięstw w lidze. [Przeczytaj więcej o tym starciu.]

W listopadzie 2019 pokazaliśmy na co nas stać podczas charytatywnego turnieju w Krzeszowicach na rzecz zebrania środków na leczenie Kacperka i Zbyszka. Okazaliśmy się najlepszą ekipą turnieju. [Zobacz wpis na ten temat.]

W oczekiwaniu na nowy sezon

Z nadzieją spoglądamy w przyszłość, aby móc jak najszybciej wrócić do drużynowych aktywności. Doceniamy je jeszcze bardziej, gdy dostęp do nich stał się ograniczony. Zawodnicy ENPROM oczywiście nie spoczęli na laurach – prawdziwi fani sportu i tak znajdą sposób na ruch! Trenując w domowym zaciszu już szukamy pomysłów na kolejne okazje do pokazania naszej energii.

Przekazaliśmy paczki pełne dobrej energii

15 grudnia 2020

Nasz zespół pomagał ze Szlachetną Paczką. Rodzinom z Przasnysza na Mazowszu i spod Krakowa przekazaliśmy mnóstwo prezentów. Pomogliśmy w codziennym życiu, edukacji, spełniliśmy marzenia!

Elektrownia wiatrowa na morzu o zachodzie słońca

Wspieramy rozwój sektora #offshore

15 listopada 2020

Wspieramy rozwój i współtworzymy sektor offshore. Obecnie prowadzimy prace nad przygotowaniem trasy przyłącza kablowego na zlecenie PKN ORLEN.

Nasza obecność to ogromna szansa dla lokalnej społeczności

29 września 2020

Prezentacja innowacyjnego projektu z zakresu budownictwa elektroenergetycznego na poligonie w Mszczonowie była okazją do podsumowania dotychczasowej współpracy pomiędzy lokalnym samorządem i spółką ENPROM. To chwila ważna nie tylko dla warszawskiej firmy, ale również dla całej społeczności powiatu. Jak podkreślili samorządowcy, ściągają tu spektakularne inwestycje upatrując w nich szans na rozwój, planowanie przyszłości i zmianę na lepsze „małej Ojczyzny”. Dlatego już niedługo, partnerstwo ENPROM-u ze szkołami powiatowymi zapewni uczniom edukację, praktykę i miejsca pracy.