effect

Zakończyliśmy budowę podstacji trakcyjnej PT Pamiątkowo

09 kwietnia 2021

Zakres inwestycji PT Pamiątkowo obejmował m.in.:
– budowę nowego budynku Podstacji 110/15kV wraz z zagospodarowaniem terenu przyległego,
– dostawę, montaż i uruchomienie wyposażenia technologicznego podstacji,
– wykonanie połączeń między urządzeniami kablami zasilającymi SN, nn oraz sterowniczymi i patchordami światłowodowymi,
– budowę linii kablowej 110 kV o długości ponad 5 km zasilającej podstacje trakcyjną z lokalnego GPZ wraz z montażem kompletu głowic kablowych oraz 6-ciu kompletów muf przelotowych,
– budowę ponad 5 km linii kablowej światłowodowej 48J na potrzeby komunikacji PT Pamiątkowo-RS Pamiątkowo.
Mimo napiętych terminów i harmonogramu wykonania inwestycji, działaliśmy jak express sunący po wytyczonym torze zgodnie z rozkładem jazdy. Taka jest kolej rzeczy. Budując tę podstację zostawiliśmy trwałą pamiątkę na szlaku polskich połączeń kolejowych.
PKP Energetyka S.A. dziękujemy za dobrą współpracę.

#TAKtoWIDZĘ – Kamil Pietras

12 maja 2021

Nasza firma jest pełna ludzi niezwykłych. Z okazji jubileuszu kilkoro z nich namówiliśmy na wspomnienia i sięgnięcie myślami w przyszłość. Jesteście ciekawi, jak pamiętają nasze początki? Jakie momenty dla firmy były przełomowe z ich perspektywy? I co nas jeszcze czeka? Poznajcie Kamila Pietrasa – Kierownika Działu Realizacji, Nadzoruje pracę wszystkich kierowników budów i inżynierów w tym Wydziałów Realizacji Linii, Stacji oraz Telekomunikacji. Inżynier z doświadczeniem w branży, kierownik budowy z uprawnieniami. W firmie niemal od początku przy realizacjach, w tym także dużych kontraktów.

Zakończyliśmy budowę podstacji trakcyjnych PT Kostrzyn i PT Podstolice

06 maja 2021

Kolejne inwestycje na krajowej mapie połączeń kolejowych zrealizowane. PKP Energetyka
powierzyło naszej firmie rolę Generalnego Wykonawcy prac budowlano-montażowych związanych z budową dwóch podstacji trakcyjnych – PT Kostrzyn i PT Podstolice.

#TOPofTEN z naszej historii.

06 maja 2021

‘Diamenty Miesięcznika Forbes’ to bardzo prestiżowy ranking polskich firm prywatnych, na którym znajdują się przedsiębiorstwa, które w okresie trzech lat odnotowały największy rozwój. Dla tak młodej firmy jak nasza – a działaliśmy wtedy na rynku zaledwie pięć lat – znalezienie się w nim stanowiło nie tylko oczywiste wyróżnienie i zaszczyt, ale było ogromną motywacją do dalszej pracy.