effect

Prezentowaliśmy nasz innowacyjny projekt podczas branżowej konferencji w Wiśle

22 października 2019

W konferencji zorganizowanej przez Polskie Towarzystwo Przesyłu i Rozdziału Energii Elektrycznej wzięło udział 290 uczestników, wygłoszono 25 referatów. Konferencji towarzyszyła wystawa producentów i dystrybutorów osprzętu i rozwiązań dla elektroenergetycznych linii napowietrznych i kablowych.

Podczas sesji „Badania i certyfikacja” nasi eksperci Sławomir Labocha i Robert Czyż mówili o naszym innowacyjnym projekcie „Badania elementów połączeń, konstrukcji słupów kratowych linii 400kV i ich fundamentów w skali 1:1”.  To seria innowacyjnych monolityczno-prefabrykowanych fundamentów słupów energetycznych 400kV, która otrzymała wyróżnienie w konkursie podczas tegorocznych targów ENERGETAB. Obecni podczas sesji eksperci przyjęli nasz projekt z dużym zainteresowaniem i uznaniem. 

Seria innowacyjnych fundamentów monolityczno-prefabrykowanych została opracowana w ramach projektu pn.: „Opracowanie nowego typoszeregu słupów energetycznych 400 kV oraz odpowiednich dla nich fundamentów, w tym fundamentów do zastosowania na gruntach o szczególnie niekorzystnych parametrach geotechnicznych.” dofinansowanego z Funduszy Europejskich. Celem projektu jest przeprowadzenie m.in. prac badawczo-rozwojowych, w wyniku których opracowany zostanie nowatorski rodzaj fundamentu.

   

Mamy pracę dla fachowców!

28 listopada 2019

Jeśli jesteś Specjalistą ds. HR, Projektantem branży telekomunikacyjnej, a może Asystentem Projektanta koniecznie sprawdź nasze oferty pracy.

Dołącz do naszego zespołu!

08 listopada 2019

Rozwijamy się, zdobywamy zagranicę😊, dlatego poszukujemy specjalistów do naszego zespołu. Zobacz, może wybierzesz się z nami w zawodową podróż.

Enprom na #EuroPOWER2019

06 listopada 2019

Po raz 30. wszyscy kluczowi przedstawiciele branży energetycznej zgromadzili się na najważniejszej konferencji energetycznej – konferencja energetyczna EuroPOwer, aby wspólnie przedyskutować najważniejsze aspekty funkcjonowania i rozwoju. I my tu jesteśmy!