effect

Nowy katalog słupów kratowych 110 kV

29 grudnia 2023

Już jest! Przeprojektowany katalog słupów 110 kV.

Enprom opracował autorskie serie słupów kratowych 110kV w oparciu o Normę PN-EN 50341 według NNA z roku 2010 i 2016. Nasze słupy mogą być stosowane w każdej strefie wiatrowej i sadziowej w Polsce – także w nadmorskiej S2W2 i górskiej S3W3.

Na naszej stronie jest już dostępny nowy katalog słupów Enprom, który jeszcze lepiej je prezentuje. Nie tylko przeprojektowaliśmy jego wygląd, ale też dodaliśmy dużo przydatnych treści, jak choćby wizualizacje 3D (BIM) czy informacje o pasujących fundamentach prefabrykowanych i kotwach zawiasowych. Jeśli jesteście projektantami, na pewno docenicie też przejrzystość kart katalogowych.

Dla inwestorów i wykonawców konstrukcje Enprom to sposób na optymalizację kosztów realizacji przy zachowaniu najwyższej jakości stosowanych rozwiązań. W przypadku konieczności przeprojektowania, sprawdzenia lub zaprojektowania nowego słupa, który nie występuje w katalogu prosimy o kontakt.

Katalog słupów kratowych 110 kV Enprom (PDF)

 

Nowy katalog słupów kratowych 110 kV

29 grudnia 2023

Na naszej stronie jest już dostępny nowy katalog zaprojektowanych przez Enprom słupów kratowych 110 kV, który jeszcze lepiej je prezentuje.

Enprom przyśpieszy swój rozwój w Niemczech

04 grudnia 2023

Enprom zawarł umowę inwestycyjną z Funduszem Ekspansji Zagranicznej 2 FIZ AN, zarządzanym przez PFR TFI. W jej ramach Fundusz udzieli spółce zależnej Enpromu finansowania dłużnego o wartości 3,1 mln euro w celu intensyfikacji rozwoju na rynku niemieckim.

Enprom buduje stację w gminie Choczewo – lądową część projektu Baltic Power

10 października 2023

Baltic Power, inwestycja Grupy Orlen i Northland Power, będzie pierwszą morską farmą wiatrową na polskim Bałtyku. Enprom jest jednym z głównych wykonawców tego przedsięwzięcia, kluczowego dla transformacji energetycznej w Polsce.