effect

Ten sezon Enprom Futsal League należał do nas!

18 lutego 2020

Ostatni mecz ligowy odbył się 17 lutego br. Naprzeciwko siebie stanęły drużyny Andalaro, która broniła tytułu i aktualny lider tabeli drużyna ENPROM. Mimo, że nasz zespół miał zapewnione mistrzostwo w poprzedniej kolejce, walka była bardzo zacięta, a sytuacja na boisku dynamiczna. Do przerwy Enprom przegrywał 0:3, żeby ostatecznie zwyciężyć 6:4 i odnieść komplet 14 zwycięstw w lidze. Królem strzelców został zawodnik naszej drużyny – Krzysztof Księżyc – zdobywając w czternastu spotkaniach aż 45 goli. Gratulujemy!

 

 

Nasza obecność to ogromna szansa dla lokalnej społeczności

29 września 2020

Prezentacja innowacyjnego projektu z zakresu budownictwa elektroenergetycznego na poligonie w Mszczonowie była okazją do podsumowania dotychczasowej współpracy pomiędzy lokalnym samorządem i spółką ENPROM. To chwila ważna nie tylko dla warszawskiej firmy, ale również dla całej społeczności powiatu. Jak podkreślili samorządowcy, ściągają tu spektakularne inwestycje upatrując w nich szans na rozwój, planowanie przyszłości i zmianę na lepsze „małej Ojczyzny”. Dlatego już niedługo, partnerstwo ENPROM-u ze szkołami powiatowymi zapewni uczniom edukację, praktykę i miejsca pracy.

Rozwój budownictwa elektroenergetycznego to istny poligon doświadczalny

19 sierpnia 2020

Nasza firma realizująca szereg projektów badawczo-rozwojowych związanych z budową napowietrznych linii elektroenergetycznych w tym roku przechodzi do kolejnego etapu badań dotyczących nowego typoszeregu słupów energetycznych 400kV oraz odpowiednich dla nich fundamentów. Testy prowadzone są przy aktywnym zaangażowaniu uczelni wyższych, a ich realizacja z laboratoriów przenosi się na zagraniczne poligony. To badania unikatowe na skalę światową, ponieważ są wykonywane na konstrukcjach słupów i fundamentach w skali 1:1.

Innowacyjny projekt ENPROM z dofinansowaniem NCBiR

22 lipca 2020

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju przyznało nam dofinansowanie na realizację innowacyjnego projektu, którego celem jest stworzenie zintegrowanego systemu zarządzania inwestycją. Jego wartość to prawie 18,5 mln zł.