effect

Ten sezon Enprom Futsal League należał do nas!

18 lutego 2020

Ostatni mecz ligowy odbył się 17 lutego br. Naprzeciwko siebie stanęły drużyny Andalaro, która broniła tytułu i aktualny lider tabeli drużyna ENPROM. Mimo, że nasz zespół miał zapewnione mistrzostwo w poprzedniej kolejce, walka była bardzo zacięta, a sytuacja na boisku dynamiczna. Do przerwy Enprom przegrywał 0:3, żeby ostatecznie zwyciężyć 6:4 i odnieść komplet 14 zwycięstw w lidze. Królem strzelców został zawodnik naszej drużyny – Krzysztof Księżyc – zdobywając w czternastu spotkaniach aż 45 goli. Gratulujemy!

 

 

ENPROM zakończył budowę transgranicznej linii 400kV

30 czerwca 2020

ENPROM zakończył budowę transgranicznej linii 400kV. To strategiczna inwestycja dla rozwoju infrastruktury UE. Choć projekt był skomplikowany, spółka zrealizowała go na czas i w planowanym budżecie.

KE zatwierdziła dofinansowanie projektu energetycznego „Budowa linii Mikułowa – Czarna”

31 marca 2020

Zostało potwierdzone dofinansowanie ze środków Funduszy Europejskich dla projektu „Budowa linii Mikułowa – Czarna wraz z rozbudową/modernizacją stacji w tym ciągu”. Całkowita wartość inwestycji wynosi blisko 650 mln zł.

Nowoczesne, bezpieczne technologie zastąpiły wyeksploatowaną linię 110kV Krasnystaw – Rejowiec

16 marca 2020

Modernizacja linii 110kV na tym obszarze zgodnie z założeniami projektu rozpoczęła się w czerwcu 2019. Zakres prac obejmował demontaż starej linii, a następnie dostosowanie nowej linii do zmienionej temperatury pracy przewodów fazowych.