effect

Ten sezon Enprom Futsal League należał do nas!

18 lutego 2020

Ostatni mecz ligowy odbył się 17 lutego br. Naprzeciwko siebie stanęły drużyny Andalaro, która broniła tytułu i aktualny lider tabeli drużyna ENPROM. Mimo, że nasz zespół miał zapewnione mistrzostwo w poprzedniej kolejce, walka była bardzo zacięta, a sytuacja na boisku dynamiczna. Do przerwy Enprom przegrywał 0:3, żeby ostatecznie zwyciężyć 6:4 i odnieść komplet 14 zwycięstw w lidze. Królem strzelców został zawodnik naszej drużyny – Krzysztof Księżyc – zdobywając w czternastu spotkaniach aż 45 goli. Gratulujemy!

 

 

ENPROM zbuduje lądową stację 230/400 kV ONS Baltic Power / ENPROM will construct a 230/400 kV ONS Baltic Power onshore substation

29 września 2022

Spółka ENPROM podpisała umowę rezerwacyjną na budowę lądowej stacji elektroenergetycznej dla farmy Baltic Power – wspólnego projektu polskiej Grupy ORLEN i kanadyjskiej firmy Northland Power. To trzecia umowa ENPROM ze spółką Baltic Power, a pierwsza zawarta w konsorcjum z General Electric (GE).

Zakończona modernizacja linii 380kV Diemen-Lelystad /Line upgrading 380kV Diemen-Lelystad completed

19 kwietnia 2022

ENPROM zakończył prace związane z dostosowaniem do zwiększenia mocy przesyłowych i wymianą przewodów na linii 380 kV Diemen-Lelystad w Niderlandach. Inwestycja realizowana na zamówienie firmy TenneT, holenderskiego operatora sieci wysokiego napięcia, przyczyni się do modernizacji i zwiększenia przepustowości istniejącego połączenia na odcinku 26 km. Mimo wymagającego położenia linii – równolegle do autostrady A6 i przez rezerwat przyrody – prace liniowe zostały zakończone przed terminem.

ELBUD Katowice i ENPROM z pierwszą wspólną umową dla PSE

12 kwietnia 2022

ELBUD Katowice w konsorcjum z ENPROM podpisał ze spółką Polskie Sieci Elektroenergetyczne (PSE) umowę na modernizację linii 400 kV Żarnowiec-Gdańsk I/Gdańsk Przyjaźń-Gdańsk Błonia.