effect

Ten sezon Enprom Futsal League należał do nas!

18 lutego 2020

Ostatni mecz ligowy odbył się 17 lutego br. Naprzeciwko siebie stanęły drużyny Andalaro, która broniła tytułu i aktualny lider tabeli drużyna ENPROM. Mimo, że nasz zespół miał zapewnione mistrzostwo w poprzedniej kolejce, walka była bardzo zacięta, a sytuacja na boisku dynamiczna. Do przerwy Enprom przegrywał 0:3, żeby ostatecznie zwyciężyć 6:4 i odnieść komplet 14 zwycięstw w lidze. Królem strzelców został zawodnik naszej drużyny – Krzysztof Księżyc – zdobywając w czternastu spotkaniach aż 45 goli. Gratulujemy!

 

 

Nowoczesne, bezpieczne technologie zastąpiły wyeksploatowaną linię 110kV Krasnystaw – Rejowiec

16 marca 2020

Modernizacja linii 110kV na tym obszarze zgodnie z założeniami projektu rozpoczęła się w czerwcu 2019. Zakres prac obejmował demontaż starej linii, a następnie dostosowanie nowej linii do zmienionej temperatury pracy przewodów fazowych.

Mam tę MOC!

03 marca 2020

Maciej Mstowski to Główny Specjalista ds. BHP w naszej firmie. Ma 42 lata i energię, której mogą mu pozazdrościć nastolatkowie. Mimo, że w ENPROM-ie jest od niedawna, już się zadomowił i namówił nas na … skoki spadochronowe. Tak, to spiritus movens naszej firmowej aktywności i integracji.

Ten sezon Enprom Futsal League należał do nas!

18 lutego 2020

Nasza drużyna zdobyła Mistrzostwo Enprom Futsal League w sezonie 2019/2020. Po zaciętej rywalizacji w ostatnim meczu zdeklasowaliśmy rywali 6:4, a król strzelców w sumie 45 razy pokonał bramkarzy przeciwników. Brawo MY!