effect

Ten sezon Enprom Futsal League należał do nas!

18 lutego 2020

Ostatni mecz ligowy odbył się 17 lutego br. Naprzeciwko siebie stanęły drużyny Andalaro, która broniła tytułu i aktualny lider tabeli drużyna ENPROM. Mimo, że nasz zespół miał zapewnione mistrzostwo w poprzedniej kolejce, walka była bardzo zacięta, a sytuacja na boisku dynamiczna. Do przerwy Enprom przegrywał 0:3, żeby ostatecznie zwyciężyć 6:4 i odnieść komplet 14 zwycięstw w lidze. Królem strzelców został zawodnik naszej drużyny – Krzysztof Księżyc – zdobywając w czternastu spotkaniach aż 45 goli. Gratulujemy!

 

 

Nowy katalog słupów kratowych 110 kV

29 grudnia 2023

Na naszej stronie jest już dostępny nowy katalog zaprojektowanych przez Enprom słupów kratowych 110 kV, który jeszcze lepiej je prezentuje.

Enprom przyśpieszy swój rozwój w Niemczech dzięki inwestycji Funduszu Ekspansji Zagranicznej PFR TFI

04 grudnia 2023

Enprom zawarł umowę inwestycyjną z Funduszem Ekspansji Zagranicznej 2 FIZ AN, zarządzanym przez PFR TFI. W jej ramach Fundusz udzieli spółce zależnej Enpromu finansowania dłużnego o wartości 3,1 mln euro w celu intensyfikacji rozwoju na rynku niemieckim.

Enprom buduje stację w gminie Choczewo – lądową część projektu Baltic Power

10 października 2023

Baltic Power, inwestycja Grupy Orlen i Northland Power, będzie pierwszą morską farmą wiatrową na polskim Bałtyku. Enprom jest jednym z głównych wykonawców tego przedsięwzięcia, kluczowego dla transformacji energetycznej w Polsce.